Kdo přežije - Jeden svět

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2012

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Bill Posley, Chelsea Meissner

Čtyřiadvacátá série Kdo přežije se natáčela na ostrově Upolu, tedy na stejném místě jako předešlé řady Samoa, Heroes vs. Villains a South Pacific. Novinek je zde hned několik. Za tu nejvýraznější můžeme považovat to, že hráči budou rozděleni do 2 týmů a to do mužského (Manono) a ženského (Salani). Navíc budou oba kmeny žít společně na jedné pláži. K dispozici budou také dvě skryté imunity, každá bude určena jednomu kmeni. Pokud některý soutěžící najde imunitu konkurenčního týmu, bude muset do nejbližší kmenové rady předat sošku někomu z druhého týmu. V této řadě též nebude Ostrov vykoupení, který nahradí soutěže o odměny. Kdo přežije všech 39 dnů a stane se tak vítězem miliónu dolarů? (Deco.20)

Lucindajet

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

spoiler: Dumala jsem proč tahle řada má podprůměrné hodnocení ale už se nedivím. Našlápnuto to mělo vcelku dobře ale teď jsem v půlce a po každé kmenové radě mi zůstává rozum stát a jen se rozčiluju. Hloupí lidi zůstavají a ty fajn letí, a jsou na sebe hnusní a zlí, naprosto zbytečně mimo hru a strategie, na takový lidi mě koukat neba. Od nějakýho 10. dílu jsem se s tím už smířila, nic překvapivýho se nekonalo, vítěz očekávaný ale i oprávněný takže v poho. Naprosto mě fascinovala Christina, myslela jsem že ji musí trošku křivdit, a ten dojem je jen tím jak je sestříhaná a nemá moc prostoru. Fskutočnosti opravdu blbá holka, které nic nemohlo být víc jedno. Její účast je záhadou. Oblíbenci: Kim, Troyzan, Monica ()

kajda.l

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Geniální a díky tuposti spousty hráčů neskutečně zábavná série okořeněná patrně nejzaslouženějším vítězem historie. Přesně takto si představuji dokonalé skloubení strategie, fyzických dovedností a společenské hry. Naprostá dominance ve všech částech. Umění není vyhrát na druhý, čtvrtý, šestý či osmnáctý pokus, umění je to napoprvé. Můj fanouškovský obdiv má královna řady Kim, sympatie její vojandy ve zbroji milá (ne)hráčka Chelsea a tichý černý kůň Sabrina. Women FTW!!! Deklasovaný mužský kmen a jeho existence v čele s teplým králem kompletně k smíchu. Btw. závěrem vzkaz pro všechny pozérské trotly a rádoby fanoušky Survivora, co zde One World hodnotí méně jak třemi hvězdami. Naserte si! A pětadvacátou sérii raději vynechte, "oldschoolu" se nedočkáte, tak proč se trápit, že? Když vše bude pokračovat v trendu, který nastolil Gabon. Ne, já zapomněl, tahle série je špatná jen díky tomu, že jí ovládla skupina naprostých, neschopných píč! Bravo kluci :) ()

HellFire

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím jsem se nedodíval na všechny díly, ale prostě musím napsat, jak moc nesnáším toho buzeranta, který všem komanduje, hovno dělá a myslí si, že je největší boss. Přitom by zasloužil pálkou mezi nohy, aby se mu napravil hlas. UPDATE. Celkem nudná řada, kterou jsem víceméně přeskákal až k závěrečnému vítězi. ()

Larushka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery: Tuhle sezonu jsem měla rozkoukanou docela dlouho (nemohla jsem se do ní nějak dostat). Můj první dojem byl, že jsou tam všichni hrozní metroušové. :) Můj druhý dojem byl, že ženský jsou neschopný. Chycených slepic jsem litovala, protože to vypadalo, že jim ubližujou, když je tak dlouho držely v ruce. Chelsea se mi moc líbila, trochu jsem byla překvapená, že nedostala žádný hlas. Kim vítězství přeju, s takovými vítězi jsem spokojená. Colton by potřeboval profackovat a vůbec nejsem ráda, že bude hrát znovu. Každopádně mým nejoblíbenějším hráčem asi bude Kat. Její vyřazení mě mrzelo, ale za tu závěrečnou řeč to stálo. Taky jsem ráda poslouchala Jonase, protože měl děsně podobnej hlas jako Boston Rob. Jinak na závěrečné kmenové radě holky vypadaly nádherně, ale ve studiu to slušelo snad jen Sabrině. Na ty přelíčené obličeje se mi prostě špatně zvyká. ()

heyda

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konec dobrý, všechno dobré? Tato série mě ve svém průběhu srala takovým způsobem, že jsem tady chtěl vysolit suverénně odpad. Nakonec jsem si ale oblíbil alespoň Troyzana a spokojený jsem byl i s vítězem/vítězkou, takže s chladnou hlavou můžu říci, že horší jak Nicaragua to není. Série měla pár zajímavých individualit, avšak většina těch exotů a hlupáků mě doháněla k šílenství. Velkým plusem série jsou záběry z Ponderosy, kterými nás borci ze survivorweb.cz neustále zásobovali. Jinak jsem zklamaný z této série, myslím, že by nebylo od věci přesunout zase Survivora někam do vnitrozemí, zkusit třeba vnitrozemí Austrálie, trochu jim zpřísnit podmínky (zrovna jsem dokoukal první All Stars a tam si skutečně hrábli na dno svých fyzických i mentálních sil). Tady to bylo mírné a po odchodu Coltona nudné. Škoda, že další série budou na Filipínách... ()

• Leif Manson je první liliput ve hře, jeho nemoc je jinak zvaná nanismus. (Zix.)
  • Jedná se o první sérii, ve které žili účastníci na jednom ostrově. Každý kmen měl svůj tábor. (slatkac)