Zmeny v Nemocnici Bezručova sa zďaleka nekončia – Adela, zosadená z postu riaditeľky kvôli vyšetrovaniu postupov počas pandémie, si po rokoch oblieka plášť radovej lekárky a nastupuje na Erikovo oddelenie, zatiaľ čo jej pozície sa ujíma doterajší predseda správnej rady nemocnice Bednár. Ten škodoradostne Andrejovi oznámi, aké náročné skúšky ho čakajú, ak sa naozaj rozhodne zabojovať o svoj niekdajší post primára a ukazuje sa, že takýto súboj nie je po chuti ani novej primárke interného Diane Richterovej, ktorá má s oddelením svoje veľké plány.  Popritom sa z flashbackov do minulosti dozvedáme, čo sa stalo so Soninou mamou – nekompromisnou primárkou chirurgie Evou Martákovou a o tragédii, ktorá postihla Júliu a Šimona a zároveň sledujeme aj napínavý boj o život aktuálne hospitalizovaného pacienta, ktorému hrozí, že sa prejedaním dopracuje  k predčasnej smrti… Stále však platí, že Andrej Fabián a jeho kolegovia sa len tak ľahko nevzdávajú -  či už ide o náročné diagnózy, alebo o boj za hodnoty, ktorým veria. (TV Markíza)

Arsenal83 odpad!

Druhá séria je evidentne venovaná len covidiotom a bola točená v čase, keď si mysleli, že toto bude ešte téma. Napriek tomu tak patetické stvárnenie plandémie sme nevideli ani keď na obrazovkách kraľoval Sabaka. Na covid zomierajú výlučne mladí ľudia, všetci končia na JIS-kách, záhadne však žiadneho starého človeka tu nevidíme, pritom priemerná úmrtnoť na covid je vysoko nad 70 rokov. Buď scenárista nevidel štatistiky, alebo je proste covidiotom sám. To druhé vychádza pravdepodobnejšie. Čistá propaganda. ()