Rehab Addict

(pořad)
  • Slovensko Neuveriteľná premena
Reality-TV
USA, 2010, 21 min

Nicole Curtisová zachraňuje chátrajúce historické obytné domy v Minneapolise a Detroite. Dáva im druhú šancu a chráni ich pred demoláciou, ktorú by museli nevyhnutne podstúpiť, ak by nezasiahla. Namiesto toho, aby tieto staré a nedocenené domy budovy zanechala napospas osudu, zariaďuje ich rozsiahlu rekonštrukciu, obnovuje ich pôvodný lesk a premieňa ich na pýchu okolia i celého mesta... Či už riadi svoj početný tím majstrov a stavebných špecialistov, alebo sa dohaduje s mestskými úradníkmi, mladá slobodná matka Nicole Curtisová dokáže zručne narábať hoci aj s ťažkým kladivom. Vlastnými silami vracia nehnuteľnostiam odsúdeným na zánik ich úžasnú krásu a zaslúžený prívlastok pýchy svojej štvrte. Inšpirovaná svojou bizarnou fantáziou, osobne rekonštruuje skvelé staré prvky zachráneného sídla, či už je to jedáleň, krb, pivnica, kuchyňa a kúpeľňa vily z konca19. storočia, alebo chátrajúceho domu vo viktoriánskom štýle z roku 1902. (TV JOJ)

Hedka

Náhodou som v archíve Joj objavila tento zvláštny seriál a tak veľmi ma zaujal, že som si už pozrela  všetky dostupné časti. Má síce typické prvky  americkej šou, ale vôbec mi to tentokrát nevadí. Veľmi sa mi páči akým štýlom Nicol Curtisová zachraňuje a rekonštruuje staré domy. Je veľmi schopná, to musím uznať! Teším sa na ďalšie diely. ()