Fosca Innocenti - Season 2 (2023) (série)

Come la principessa (S02E01)

(epizoda)
  • Slovensko Ako princezná

Arsenal83 odpad!

Fosca priberá, že jej už ani Polnišová nestíha, ale tu jej scenárista prisúdil slávu najkrajšej ženy v okruhu 2000 míľ, horizontálne a vertikálne, hoci ona sa zväčšuje len v tom horizontálnom smere. Keď jej už každých 5 minút nadbiehajú muži a stále jej hovoria, ako je zo dňa na deň krajšia, bežný divák si už čistí oči octom, lebo má pocit, že má už nad obidvoma buľvami jačmene, keď tú krásu nejak nevidí. Našťastie jej pridali mladú, fešnú kolegyňu, lenže vybrali tak štíhlu, že Fosca už vyzerá, ako by po tých dvoch obedových menu, čo bežne zhltne, zhltla aj menu drahej kolegyne a existuje aj nebezpečie, že nabudúce zhltne aj kolegyňu samotnú. Tretia kolegyňa sa zas stále lesbí, tentokrát si našla nejakú škuľavú fotografku, ktorú oficiálne a policajne vypočúva zrejme novým talianskym spôsobom: vylíže jej latté zo šušky. Našťastie sme sa od nej naučili aj sokratovskú poučku: "Heterosexuálne ženy ženám nerozumejú." Fíha, takže ak toto je tá platná pravda, potom heteráci muži nerozumejú mužom ani ženám, heteráčky ženy tiež nerozumejú ženám ani mužom, čo dedukciou dáva len jedno: Nikto na tomto svete nerozumie  nikomu, len buzeranti a lesby rozumejú všetkému. Hej, hlavne pohlavným chorobám. ()