Reklama

Reklama

Nina a ježkovo tajemství

  • Francie Nina et le secret du hérisson (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Desetiletá Nina miluje tatínkovy pohádky o ježkovi, který objevuje svět. Jednoho večera ale tatínek vyprávět nepřijde. Ztratil totiž práci a svět celé rodiny se obrátil vzhůru nohama. Nina se bojí, co bude dál, a když zaslechne zvěsti o pokladu, který je ukryt kdesi ve staré tatínkově továrně, rozhodne se se svým nejlepším kamarádem Mehdim podniknout odvážnou akci. Chtějí poklad najít a rozdělit peníze mezi otce a jeho kolegy. Bláznivé dobrodružství začíná… (AČFK)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (3)

claudel 

všechny recenze uživatele

Francouzi umí všechny žánry, to vím dávno. Animovaných/rodinných jsem ve francouzském podání moc neviděl. A nebyli by to Francouzi, kdyby do dětského příběhu nebyl zakomponován silný sociální podtext a neřešily se mezilidské vztahy. Dokonce bych to označil za rodinný sociální příběh s detektivní zápletkou, než jako čistě detektivní příběh. Pěkné, milé, dojemné, pohlazení po tváři i na duši. ()

Galerie (22)

Související novinky

Festival Malé oči zve na Mijazakiho i Zemana

Festival Malé oči zve na Mijazakiho i Zemana

06.11.2023

V sobotu 11. listopadu začne 10. ročník festivalu Malé oči. Malí diváci a jejich rodiče se mohou o víkendu vydat na podivuhodná dobrodružství v pražských kinech Aero a Bio Oko. Během listopadu a… (více)

Reklama

Reklama