Reklama

Reklama

Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha?

(pořad)
  • USA The Ultimatum: Marry or Move On
Trailer
Reality-TV / Romantický
USA, 2022

Účinkují:

Nick Lachey (moderátor), Vanessa Lachey (moderátor)

Obsahy(1)

Praštíme do toho, nebo to radši ukončíme? Provokativní reality show, ve které páry projdou náročnou zkouškou vztahu a na chvíli zažijí, jaké by to bylo s někým jiným. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Popravdě jsem od toho čekala něco trochu jinýho a byla překvapená, jak to bylo pojatý. Pravda je, že dva z těch největších toxiků zjistili hned na začátku, že jinde než u jejich submisivních partnerů jim pšenka nepokvete a tak rychle zaťali drápy, aby jejich drahé polovičky náhodu nezjistili, že vztah může vypadat i úplně jinak. Potom už sledujeme jen další a další rozčarování jednotlivých účastníků, kteří utrápeně zjišťují, že opravdu nejsou jediní na světě a jak je lehké nechat se svést novým pokušením. Přišlo mi, že málokdo z nich si uvědomil, že mezi vztahem trvajícím x-měsíců, kde už je opravdu těžké na něco si hrát a dělat se dennodenně o trošku lepším a kdy spoustu věcí s růžovými brýlemi přehlížíme, a novým vztahem trvajícím tři týdny, je fakt rozdíl a tak argumenty typu: Ale my se s xz vůbec nehádáme a s xz jsme se hádali furt... jsou fakt k smíchu. Lidi tam šli s už narušenými vztahy, kdy každý chtěl něco jinýho, takže bylo o to lehčí propadnout něčemu novému. Každopádně je to sice reality show, ale člověk se u ní dost zamyslí nad tím, jak by se v určitých situacích asi choval on. To se mi na ní líbilo asi nejvíc. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Mělo to zajímavý momenty, ale na 10 dílů jich tady bylo žalostně málo. Naopak balastu je v tom habakuk- třetí až osmej díl (odhadem, přesně už si to nepamatuju) bych přestříhal na 2. Jinak nechci spoilovat, ale člověk fakt není monogamní tvor. Narozdíl od Love is blind mi tahle reality show přijde pro účastníky ryze nezdravá a destruktivní, postrádám v ní cokoliv pozitivního. Za nezdravou ji možná považuju i skrz to, jak věčně něco srkají z těch hrozných stříbrných hrnků. ()

Reklama

haluska11 

všechny recenze uživatele

polygamie but make it spicy. sadomasochističtí tvůrci love is blind mučí ve svojí nové reality show další zamilované páry. nejhorší lidské stránky jsou roztahané do hodinových epizod - které mají stejný problém s tempem jako láska naslepo. nejvíc pobouří nápodobně otřesný soundtrack alá zvonění z nokie anebo ze simíků, skvěle naopak funguje starý známý koncept poslední epizody jako reunion. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

tvůrčí tým stojící za netflixáckou Love Is Blind přišel s konceptem další reality show a tentokrát je to docela bizár. Máme tu šest párů mladých (většinou) hezkých lidí,kteří jsou spolu v průměru cca dva roky a jelikož mají svoje vize a přesné plány je tak v každém páru někdo kdo tomu druhému dal ultimátum, že se buď musí vzít a nebo rozejít. Páry se tak promíchají a tři týdny budou žít s někým jiným a za tu dobu by měli zjistit, zda opravdu chtějí být s tím s kým přišli původně a nebo ne. Když pominu, že samotné dávání ultimát ve vztahu je primárně špatně, sledujeme tu "příběhy" ne úplně vyzrálých lidí, kterým nedochází, že tři týdny s někým koho neznají a můžou se tak před sebou z vesela přetvařovat nevyřeší vůbec nic a když pak další tři týdny bydlí se svým původním partnerem je celkem logické, že půjde o shit show plnou výčitek. Osobně mi koncept téhle show přijde lehce zvrácený a jen potvrzuje, že platí toliko omílané pravidlo, že základem vztahu je komunikace a tu tady většina osazenstva těžce nezvládá. Na druhou stranu, svoje diváky si tahle show najde a dokonce občas donutí přemýšlet nad tím jak by se člověk sám zachoval (jakkoliv by nikdo zkušenější a soudnější do podobného pořadu nikdy nešel - určitě ne s vidinou,že mu zachrání vztah)...40% ()

Tereza_T 

všechny recenze uživatele

Vědět, jestli chceš s tím člověkem bejt až do konce života je fakt hard shit. Pomůže ti k tomu ultimátum v reality show? Asi ne. Na druhou stranu, proč toho nevyužít? Vyzkoušíš si různý věci s jiným člověkem bez výčitek z podvádění a zviditelníš se na instáči... win-win. Po 3 týdnech v tvém novém naplňujícím a vzrušujícím vztahu se vrátíš k tvý původní drahý polovičce a buď tě bude srát víc, než kdy dřív anebo zjistíš, jak ji hluboce miluješ. Výsledek reality show uspokojí asi většinu a dal se očekávat, některý se vezmou a některý se rozejdou, otázkou je, došlo by ke stejným výsledkům i bez experimentu? Nejspíš jo, osud ne? Vtipný bylo pozorovat ty žárlivý chudáky, co v momentě, kdy si uvědomili, že jejich holka bude 3 týdny spát v posteli někoho jinýho okamžitě nasouvali prstýnky. Asi si nepřečetli pravidla. Opět to nejspíš nebylo výsledkem geniálního konceptu a jen prostě lidský povahy. Oblíbená postava: Colby, trochu přehnanej, ale ví, jak používat slova a s Madlyn se doplňujou. Nejmíň oblíbená: Nate, toxickej odpad a chudák Lauren by měla vzít nohy na ramena dřív, než zapomene, jak se vůbec jmenuje. Zabývat se problémy ve vztahu je vyčerpávající a občas to bylo až moc natáhnutý, ale do pozadí dlouhýho dne ok. Trochu slabší než Love is Blind, ale Jessica a Giannina Milady jsou těžko překonatelný. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama