Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (3 846)

plakát

Yellowstone - Dotknout se nepřítele (2019) (epizoda) 

Vyděšená Beth je novinka. A Jamie za ní pořád chodí proč? Že je jediná možnost, jakkoli směšná? No jak se z tohoto dostanou... jsem zvědavá. A jde to? Každopádně souhlasím s komentářem Kaka, že Wes Bentley na tuhle roli fakt nestačí.

plakát

Yellowstone - Zůstávají jen ďáblové (2019) (epizoda) 

Pořád hledám ten důvod, proč je Jamie pro Beth míň jak hovno na podrážce. Vždyť ho netrestá jen za to, že utekl a vrátil se zpět. Každopádně už povážlivě trhá řetězem. Kayce a jeho smůla lepící se na paty je už taková klasika. A jak to vymyslí Jimmy? Who knows...

plakát

Yellowstone - Pach zoufalství (2019) (epizoda) 

Duttonovi se schází u rodinného stolu a Johnovi (možná) dochází, jaký trosky jsou z jeho dětí. Na scéně máme dvě nové postavy, které bezesporu zamíchají dějem.

plakát

Yellowstone - Hřmění (2019) (epizoda) 

Že se za hezkou tvářičkou schovávaj pěkně zlý věci už tušíme dávno. A věci už se nehroutí jen okolo ranče, ale začíná to smrdět už i něm. A rodina samotná se nepočítá. John může být sice rád, že má syna zpět u rodinného krbu, ale nic dobrýho to nepřinese.

plakát

Yellowstone - Season 1 (2018) (série) 

Yellowstone si mě zaháčkovalo vlastně na první dobrou. Těžko říct, komu v týhle válce fandit, nic a nikdo není černobílý. První řada je nepokrytě jen začátek mnoha dalších, tady se nikdo o žádný ani rádoby zakončení nepokoušel. Je jasný, že máme našlápnuto dál a já se těším a trochu bojím.

plakát

Yellowstone - Vyvrcholení: Druhá část (2018) (epizoda) 

Poslední díl nám nedá ani náznak zakončení, spíš nám rozjede nové otázky. Kacey se nám nejspíš ještě pořádně ukáže, co v něm vlastně je.

plakát

Yellowstone - Vyvrcholení: První část (2018) (epizoda) 

Vše se už několik dílů pomalu hroutí jak domeček karet. A já si říkám, komu přát trochu toho pokakanýho štěstíčka, protože fakt je komu fandit?

plakát

Yellowstone - Bestie mezi námi (2018) (epizoda) 

Tate nejspíš ještě přinese perné chvíle. Dědova slova nepadla na úrodnou půdu. John ještě ani netuší, jak velkej průser se na něj válí a už toho má naloženo až na půdu.

plakát

Yellowstone - Vzpomínání (2018) (epizoda) 

Člověk vidí, jak pomalu přituhuje. Rodina Duttonů ještě moc netuší, že se kolem nich utahuje smyčka.. dobré to je. Fakt se nenudím.

Ovládací panel
7 bodů