Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Fantasy

Recenze (2 378)

plakát

Filmy našeho dětství - Pretty Woman (2021) (epizoda)

Až mě překvapilo, jak mě tento díl bavil. Pretty woman sice považuju za klasiku, ale nijak ji neprožívám. Věděla jsem, že to původně nebyl nijak zvlášť pohádkový film, a ten přerod byl rozhodně zajímavý. A opravdu hodně mě zajímalo, jak původní scénář končil. Hele... nestálo by za to, ten původní zrealizovat? :D

plakát

Filmy našeho dětství - Návrat do budoucnosti (2021) (epizoda)

Návrat do budoucnosti! Povedly se všechny tři díly a to se jen tak nestává. To s hlavním protagonistou mě dost překvapilo a asi nikdo nepochybuje, že si jeho změnou všichni zachránili krky. Taky mě překvapilo, že někdo může natočit tři propadáky a stejně mu dají studia čtvrtou šanci.

plakát

Sexy příšery (2021) (TV pořad)

Koncept začíná hodně brzy nudit. Masky zajímavý, nebyla jsem ani tak zvědavá na to, koho si kdo vybere, jako na to, jak pod nima ti lidi vypadají (a k tomu mi stačí čtyři kliky). Vzdechy vybírajících o tom, jestli právě nevyhodili nevíc sexy vyybíranýho, byly k pláči. Duševní spojení? Tady se to ani nepředstíralo.

plakát

Too Hot to Handle: Brazílie (2021) (TV pořad)

V Brazílii se toho rozhodně nebojí, ať už jde o sex nebo o proroněné slzy. Koncept zase trošičku změnili, ale už je toho prostě moc a já se přiznávám, že poslední díl jsem spíš proklikala, protože už to pro mě byla dost nuda.

plakát

Cesta k vítězství (2006) (TV seriál)

Rodinný seriál o sportu, touze vyhrát, přátelství a šikaně. Od každého je tam trochu. Parta dětí byla celkem sympatická, je fajn, že nebyli černobílí. 3,5* (15.dílů)

plakát

Můj neortodoxní život (2021) (TV seriál)

Vážně by mě zajímalo, nakolik tyhle reality-show jedou podle scénáře. Nevím jak vy, ale já jsem celkem zklamaná. O komunitě ortodoxních židů se prakticky nedozvíme nic, kromě pár šokujících poznámek, jakože ženy nemůžou tančit, zpívat, jezdit na kole, být odhalené nebo nosit kalhoty. Julia si rozhodně zaslouží obdiv, protože se už relativně starší dostala někam, o čem se obyčejnýmu smrtelníku může jen snít a to z těžkýho startovacího místa. O to víc mi chybělo přiblížení té cesty, zajímalo mě, jak se to všechno stalo, událo. Prakticky o všem se tam mluví jen v náznacích, ale nic se neprobere pořádně. Její děti. Já ani nevím, co k tomu moc napsat. Při sledování mi hlavou běžela otázka, jaký by tam byl vztah, kdyby jejich máti nebyla tak děsně prachatá a neviděli v ní ten luxusní a pohodlný život, který jim umožňuje žít. Julia na ně má bezpochyby neuvěřitelný vliv (ano, je to matka) a občas s nimi z mýho pohledu manipuluje až příliš. Pokud se chovají podle toho, jak si ona myslí, že by se měly chovat, je vše oukej. Když ne... tak se to přece zařídí. Rozhodně mi tam chyběl větší prostor pro bývalého manžela. Zezačátku jsem měla pocit, že to musí být magor. A ejhle! Nakonec bych ještě vypíchla část s dívkou, která se taky chce trhnout od své náboženské komunity a žádala Julii přes instagram o radu. A namísto rady se jí dostalo obecných motivačních keců, líčení, novýho účesu a zkoušky kalhot. Tvl.... já bych byla neskutečně zklamaná. 2,5*

plakát

Tenkrát poprvé - Série 2 (2021) (série)

Jo jo, je mi přes třicet a bavím se u seriálu primárně určeného pro teenagery. A bavím se královsky. Tohle se Netflixu povedlo. Těším se na další řadu.