Ricky Gervais: SuperNature

Scénář:

Ricky Gervais

Účinkují:

Ricky Gervais

Ricky Gervais se ve svém druhém stand-upovém speciálu pro Netflix rozpovídá o pravidlech humoru, rozmazlování koček nebo o tom, proč určitě neexistuje žádné nadpřirozeno. (Netflix)

dragon'88

Stale to iste hovado, ten isty schtick "oh no he didn't" , stale o tom istom.  Polovicu casu sa ospravedlnuje a kryje si rit.  Dve hviezdicky za standup su ale obrovsky uspech.  Nevypol som to, ale o nic by som neprisiel.  Kazdy kto tvrdi aky je to *fob by nemal hadzat kamene vo svojom sklenenom domceku, prave vy ste jeho voda na mlyn. ()

alienable

Už to neni vtipný, je to převážně urážlivý. Ale především to neni nic novýho. Gervais měl vždycky drsnej humor, ale tady chybí originalita. Nejvíc mě nudily momenty, kdy se zalykal smíchem nad svym vlastním vtipem (i když sebe taky nejvíc pobavim já, takže vlastne odpuštěno). Nebo jsem z toho prostě už vyrostla. ()

chevronman odpad!

Opravdu někoho baví člověk, který musí na začátku vysvětlit, co je satira, aby pak mohl dělat satiru? Opravdu někoho baví, když vás upocený chlapík s pivasem nazve čůráky v prvních dvou minutách svého vystoupení? Asi si umím dopřát lepší humor. ()

mius

Mám rada stand-up. Ale toto nebolo vtipné. Bolo to len pasivne agresívne urážlivé. Predstavenie muža, ktorý je presvedčený o vlastnej genialite. ()