Odstřelovač: Bílý havran

• Ukrajina Sniper. The White Raven (více)

V roce 2014 v neoznačené bojové technice a neoznačených uniformách vstupují Rusové na Ukrajinu. Jejich cílem je Krym a Donbas. Učiteli fyziky Mykolovi (Aldoshyn Pavlo) okupanti zastřelí těhotnou manželku (Maryna Koškina) a zapálí dům. Ve zprvu pacifisticky založeném Mykolovi se vznítí nenávist k okupantům a přihlásí se do armádního kurzu pro snipery. Ukrajinské velení má mezitím velký problém s ruským elitním ostřelovačem, kterému den co den padají za oběť ukrajinští vojáci. Právě vycvičení absolventi kurzu jsou tedy vysláni do bojové oblasti k likvidaci škodné. Mezi nimi je i Mykola, který má bojovou přezdívku Havran. (Big Bear)

mdf

Vzhledem k tomu co se teď děje na Ukrajině, tak je to stoprocentně autentičtější,tím pádem i hrozivější. ()

F_Sanchez

Někdy mě ta kýčovitost donutila skoro až k pláči, ale světe div se, ono to jako celek vážně funguje a vůbec ne špatně. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ()

hypnos11

Je to plné klišé. Propaganda z toho čiší na sto honů. Jenže když člověk vidí, co se nyní na Ukrajině děje, tak něco tak (zdánlivě) malicherného filmu milerád odpustím. Natočené je to soldině, akce působí docela věrohodně. Klidně bych vyškrtl začátek, místo něho tam propašoval více misí, aby ten přerod v supervojáka byl věrohodnější. Upřímně, vůbec si nejsem jist, zda si to tu čtvrtou hvězdu zaslouží, spíše ne. Ale dobrých filmů o snajprech je asi tolik, kolik je šafránu v Černobylu. A mám velkorysou náladu. Sláva Ukrajině! ()

Irish Stout

Je smutné že, sa Ľudia stále pozerajú na vzájomné vraždenie. Behajú s vlajkami a bojujú o priestor na planéte, ktorý patrí všetkým ľudom. Bojujú o to čo je už ich, vtom je ten podvod elít. Mr. Mojo Rising ()