Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Sci-Fi
  • Horor

plakát

Love Island (2021) (pořad)

ze se na to nedivam uplne dobrovolne je asi jasne... setkani Mensy to neni, ale z tech vsech podobnych show jsem tuhle dokazal jakztakz stravit, holky se mi nelibi ani jedna, utrpeni, obzvlast nektere mareny, ktere si mysli, ze jsou krasne rofl, ted ke konci tam jsou vcelku ok lidi, chovani odpovida jejich veku a s vybranyma typkama bych pivo zvladl. Ti dva blondaci dvojcata byli cukri nebo ten jeden urcite, takto slunickovy princeznovsky usmev v ocich ma jen cukr, tak aspon ma Naomi fajn kamosku. Nejlepsi byla Naomi, moje zena je taky rejze :) a libi se mi jejich celkovy jiny pristup ke vsemu, ktery z naomi take salal.

Duna (2021)

kostelecke uzeniny, nudni herci, nudne cele, vubec me to nevtahlo do deje, zklamani... 2. dil ozelim

plakát

SuperStar 2021 (2021) (pořad)

Jak pise kolega, prolivat se u toho pivkem a jakztakz cajk... to na Talent na prime se neda absolutne divat ani v nouzi, plus ti priserni moderatori, poklesla zabava

Candyman (2021)

ztrata casu, stejne jako puvodni film

Zhoubné zlo (2021)

Opravdu originalni napad, za me luxusni horrorove prekvapeni, 5* za to, ze ze startu me to az tak nebavilo, a film me dokazal brzy presvedcit o opaku. Bylo tam dost nesmyslu, ale kdo by to u horroru tolik resil :)

Superhost (2021)

jako 3/4 filmu jakztakz, ale ten konec? to si delaji srandu ne... takovy instant skluz do cecka jsem jeste nevidel, pohrbilo to cely film. Rebecca byla luxusne zahrana to zas jo, nez se to zvrhlo v nesmysly.

Gaia (2021)

to bylo tak stupidni boze, radoby artove

Temný dům (2020)

takove chudsi, ale herecka supr a bavilo me to i na tmave cam verzi, ikdyz misty jsem z toho mel hovno, vklidu jednohubka

Holka na zabití (1975)

Film s perfektni nostalgickou obycejnou dobovou atmosferou, kterych je tak malo, ze je to skoro asi jediny... oceni hlavne clovek, ktery v te dobe vyrustal, a ne cucaci s mlikem na brade, co si honi pero nad The Suicide Squad (2021)

Free Guy (2021)

cekal jsem divocejsi zajimavou super naloz a dostal jsem cukrovy odpoledni nedelni film na Nove, ktery se me moc nedotkl, a to nejsem zas tak narocny divak, co onanuje nad tezkyma klubacema... mozna marketingovy misunderstanding, skoda, mohlo to byt stavnatejsi... a to jsem kazdy den checkoval jestli uz je to online. No ale starnou nam teda.. oba s tatumem kundaci, ktere by kdejaka mlsna lasicka hned prejela, trosku zfotrovateli.

Ovládací panel