Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (Netflix)

Milo384

Jestli toto byla parodie na upírské filmy, tak se moc nepovedla. Příběh ještě ušel, ale komediální prvky nic moc. V pohodě 2* - trapné to nebylo. ()

xxxLussyxxx

Tak tohle bylo fakt skvělý! Přišlo mi to jako taková parodie na upíry, ale nemělo to chybu! Zasmála jsem se u toho a na konci i byla v šoku, že kdo je ten Azrael. Kdo má rád humor+nečeká žádný horor, ale spíše zábavu, bude nadšen! :) ()

SirErLeerdan odpad!

Takže shrňme si to. Netflix a jeho teploušská agitace byla první facka. Už toho mám fakt plný zuby srát tyhle politicky korektní lejna, které nejsou korektní ani za mák (a už vůbec ne morální ani normální) všude a do všeho a za každou cenu!  A za druhé. Tato "komedie" je postavená na nahromadění lži hlavního pseudohrdiny hlavní pseudohrdince. Na tom není vůbec nic vtipného. A do třetice bandička středoškolských šikanátorů, kteří nesmějí chybět v žádném debiloamerickofinancovaném filmu.  Nestojí to vůbec za nic.  Odpad a tečka ()