darkrobyk

Aleesha, co občas vypadá jako Angelina Jolie a hubu má jak pytel na hady, je vojanda, co dostala 4 dny dovolené. Vydá se tedy užít volna s kamarádkami. K původní dámské jízdě se přidají i dva mladíci, z nichž Pete se dostane mezi Aleeshu a její kámošku jako mezi dva mlýnské kameny. Do toho ovšem spadne na nedalekou pláž meteorit přinášející mimozemského žraloka. Ve skutečnosti je vystřelen z vesmírné lodi kroužící na orbitě Země. A samozřejmě nezůstane u jednoho. Planeta je v ohrožení a Aleesha ví, že teď bude záchrana na ní. Tedy až potom, kdy ji do mimozemské invaze zasvětí Mickey, mladík bydlící nedaleko. Jak hezky to zní, tak blbě to vypadá. Nekonečné žvanění je prokládáno krásnými záběry ostrova a moře a jen občas se objeví žralok se zelenýma očima. Když přijde na řadu žralokopes, veškerá křehce držená vážnost filmu přijde vniveč. Počítačových efektů je pár, avšak jsou natolik otřesné, že hravě přebiji i ty nejhorší od společností jako jsou The Asylum nebo SyFy. Samozřejmě jsem si žádné iluze nedělal, ale čekal jsem minimálně úroveň zmiňovaných společností. Green Apple Productions je zdá se specialistou na céčkové snímky... Rozhodně nedoporučuji, takže je zbytečné sem hned začít sypat odpady. Jako komedie dobré, hlavně poslední čtvrtina. To už jsem se válel smíchy a za to musím jednu * dát. ()