29 ročného sociopata prepustia po dvaapolročnom väzení na slobodu. Rozhodne sa navštíviť rodinu človeka, ktorého zabil pri autonehode. V byte sa stretne s postihnutým dievčaťom, dcérou zabitého robotníka, a pokúsi sa ju sexuálne zneužiť. Po častejších návštevách vznikne medzi nimi puto, ktoré sa časom zmení na zvláštny vzťah. Juhokórejská dráma o tom, že láska môže mať mnoho podôb... (badygorila)

HarryBlock

Chang-dong Lee má talent napísať a zrezírožovať aj také niečo ako je znásilnenie tak, že neviete či sa máte báť alebo smiať. Uplne jednoducho natocené, všetko stojí vlastne na genialnom scenári a výborných hercoch. Pre mna dosť silný zažitok. ()

Al44...

Tento film se (místy i dost drsnou formou) dívá na život dvou na okraj společnosti vyřazených lidí. Ne moc inteligentní hlavní hrdina Jong-du Hong se zpočátku tváří jako typický, nenapravitelný prevít, ale postupem času je vidět, že má snahu se jistým způsobem napravit. Bohužel jeho snaha řešit věci tzv. „svou cestou“ nenachází většinou pochopení u „normální“ společnosti. Moc pěkné jsou „snové“ sekvence přítelkyně hlavního hrdiny. ()

Tuco

..konečně zamilovaní nevypadají jako by právě slezli z mola (módního:)), nikdo tady neumírá a zbytečně se nefilozofuje o ničem...příjemná změna..opravdu sladký a roztomilý film..spokojenost veliká ()

muti

nebyt toho zvlastneho konca tak dam 4 *SPOILER naKonciStaciloAbyOnaStiahlaZalobuABolKoniec.AAniNeviemeAkoSaToSkoncilo* suhlas s uzivatelom Shit a molotov ()

FranzVader

Ubírám * za ten konec. Opravdu jsem celou dobu čekal na happyend. Objektivně skvělé herecké výkony. Konečně nesympatický hlavní hrdina a funguje to. Více takových filmů. ()