Největší loupeže s Piercem Brosnanem

• USA History's Greatest Heists
USA, 2023, 5 h 35 min (Minutáž: 41–42 min)

Epizody(8)

Pierce Brosnan odhaluje nejpropracovanější loupeže v historii. Od pečlivého plánování, přes odvážné provedení, až po šokující následky mnohých případů... Od vzniku platidel se celý svět donekonečna točí kolem peněz a lidé dělají vše pro to, aby se k nim dostali. Včetně toho, že organizují nejprohnanější a nejnákladnějších loupeže všech dob. Charismatický Pierce Brosnan, který se proslavil jako představitel agenta 007 Jamese Bonda, se stal průvodcem vzrušujícího seriálu. Ohlédneme se za největšími loupežemi historie – prostřednictvím dramatických rekonstrukcí, vzrušujícího stylu vyprávění, špičkových vizuálních efektů a vzpomínek očitých svědků. Uvidíme, jak složité plány jsou zločinci schopní vymyslet, i co všechno jsou ochotní udělat, aby se neprávem dostali k životnímu bohatství. (TV Prima)

sator

Většinu případů už jsem viděl v jiném zpracování 😶 Pokud se nám loupež povede, budeme zabezpečeni po zbytek života... a já dodávám že pokud se nepovede budou zabezpečeni také...😇Brosnan se sérii jen mihne  ()