Zlatí spratci

The Hillz

Komedie / Drama

USA, 2004, 91 min

• Kriklan49

Strašné! Jediná pozitivní věc na tomto filmu je, že už ho nemusíte znovu vidět, ale to na jednu * nestačí. Přestože je příběh filmu prostinký a tupý, člověk se ztrácí v časové lince. Herecké výkony to také příliš nevytrhnou, i ty jsou dosti strašlivé. Avšak, ať se herci snaží jak chtějí, všechny je zastíní Paris Hilton. Tak toporné herectví jsem snad ještě neviděl. Na druhou stranu, na to, aby před kamerou vypadala jako pitomá nána, se ani nemusí snažit. Na závěr bych rád řekl, že pevně věřím tomu, že tento film a jemu podobné, mohou způsobit psychické, ne-li mozkové onemocnění a měly nést varování Ministerstva zdravotnictví.(29.7.2009)

• mysiak

Tento film ma len zbytočne vytočil a nasral...strašná ale strašná volovina...(18.9.2009)

• filipes.lu

Normálně se už sám sebe nebojím nazvat masochistou. Pustil jsem si svuj čtvrtý film s Hiltonkou a dobře jsem udělal. Teď už jsem si stoprocentně jistej, že další už zkoušet nebudu. Film jako takovej je naprosto, ale totálně o ničem. Zakomplexovanej hubeňour s pistolí, z který když vystřelí, tak to vypadá, že hlaveň zvrací dělobuchy. Namakanej kudrnáč, kterej by svýma rádobydrsnýma hláškama uspal i kobru na tripu a hodnej kluk, kterej je tak hodnej, že narozdíl od ostatních oddělá jenom dva lidi. A to je skoro všechno. Říkám skoro, protože je tu ještě Paris. Pro mě naprosto asexuální monstrum, co neustále špulí hubu jak liška při vzteklně a vypouští z ní repliky, že vám z toho bude pískat v uších. Zlatí spratci jsou pro mě naprosto největší debilitou, co jsem měl možnost prozatím spatřit.(17.9.2011)

• LentilleLily

Neuvěřitelná kravina. "This is the Hillz, bitch!" Koukat se na to dokonce, asi umřu. Film byl naprosto bez děje a herecké výkony stály taky jaksi za prd. Koukla jsem se na to jenom kvůli Paris, která mě tam nemile překvapila (svými hereckými výkony, samozřejmě). Neuvěřitelně jsem se po celou dobu filmu (teda spíše části, na kterou jsem se koukala, jak už bylo řečeno) neuvěřitelně krutě nudila! Cokoliv jinýho než tohle, you fuckin bitch!(26.6.2011)

• veronikav

bohužel ------ totálně o ničem(31.1.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)