Po náhodném setkání v kině se do sebe beznadějně zamilují, ale osud jim nepřeje. Příběh Eney a Pietra z Říma 70. let. (Netflix)

Korpy22

Nádherný romantický film z prostředí Říma. Krásné barvy, vizuál a atmosféra. Námět a zápletka filmu je nosná a samotný scénář už se jen veze. Film je lehký, tak jak samotný živit muže být, když je člověk zamilovaný. Zamilovanost však nikdy netrvá věcně a tak i samotný scénář přináší jistě zvraty a nemilá překvapení. Rozhodne stojí z shlédnutí. ()

HarryCameron

Pozor, recenzia obashuje SPOILER. Od filmov z originálnej produkcie Netflixu veľké očakávania na kvalitu už nemám, pri NUOVO OLIMPO som však bol príjemne prekvapený. Latka kvality je vyššie možno aj preto, že v tomto prípade sa jedná o európsky projekt. Príbeh - ktorý má podľa režiséra autobiografické prvky - nám pomerne realisticky ukazuje ako "čas a priestor dvoch ľudí rozeliť dokáže". Presne tak ako sa to deje často aj v skutočnom živote. . . Takže sladký happyend v tomto prípade nečakajte. Filmom nás sprevádza skvelá hudba, krásne zábery z Ríma a musim vyzdvíhnúť aj masky, ktoré vierohodne ukázali ako sa na hlavných postavách podpísal čas. K plnému hodnoteniu však niečo chýba - niečo čo vyvolá v divákovi  záverečnú emóciu - takú, aká sa podarila napríklad v Skrotenej hore. ()