Reklama

Reklama

Moto GP: v zajetí rychlosti

  • USA Faster
všechny plakáty
Trailer
Dokumentární
USA, 2003, 103 min

Obsahy(1)

Tento dokument nás pozve do zákulisí nejprestižnější motocyklové soutěže na světě. V dokumentu najdete také profily nejlepších jezdců, názory odborníků ale i realizačního týmu. Poznejte nehrané napětí, karamboly a touhu po výtězství v zajetí rychlosti v soutěži Moto GP. (masw)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Nic jsem od toho nečekal, asi proto že motorky a vozidla všeobecně moc rád nemám, a jednoduše se v tom nevyznám. Takže moje hodnocení není zcela objektivní, ale dokument mě moc nezklamal,spíše mě zaujaly ty držkopády které tu jsou víc jak polovinu sestřihu. Každopádně žádný poučení ani nic takového jsem si neodnesl. Film prostě nemá moc co nabídnout a ani se moc nenaučíte. Dokument není nijak výraznější a rozhodně bych ho nedoporučoval nějak extra. Ale jak jsem řekl nejsem zcela objektivní. ()

m.a.t.o. 

všechny recenze uživatele

"Keď skončíte druhý, máte chuť zabiť všetkých naokolo." Napínave, dojemné, vtipné. Dokument o kráľovskej motocyklovej triede, ktorý by si nemal nechať ujsť nikto, kto sa aspoň trochu zaujíma o motocyklový šport. Až teraz chápem, že všetci tí borci, čo jazdia MotoGP sú viac-menej (niektorí viac a niektorí menej) blázni, pretože inak by to robiť nemohli. ()

Reklama

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Perfektní dokument z dost možná nejlepší éry tohoto motosportu. Nezapomenutelné bitvy hlavně mezi dvěma jezdci- na jedné straně miláček fanoušků, pohodář Valentino "The Doctor" Rossi, na straně druhé zachmuřený (a věčně druhý) Max "Mad Max" Biaggi. Dodnes pamatuju na závod na brněnském okruhu, kde se "žlutej" Rossi neustále předjížděl s "červeným" Biaggim. Skončilo to jako většinou, kdy Vale ukazoval Maxovi záda (a v jednom případě i vztyčený prostředníček :). Škoda, že současné Moto GP už není ani z poloviny tak zajímavé, jako to ze začátku nového tisíciletí... Dokument zaujme nejenom fanoušky tohoto sportu, ale každopádně je dělaný hlavně pro ně, zkrátka (i s bonusem) přes dvě a půl hodiny vyčerpávajících informací (mj. o konci "pětistovek" a zrodu královské kubatury pojmenované právě Moto GP), ale hlavně zábavy a adrenalinu. 4*, ale pokud vlastníte nějakou tu Hondu, Kawasaki, Yamahu, Aprilii nebo Ducatti doma v garáži, klidně si přihoďte i tu hvězdu poslední, páč výživnější dokument ze světa závodních silničních motocyklů těžko najdete). ()

maxXxic 

všechny recenze uživatele

Perfektní dokument popisující to jak skončila třída do 500cc... Kdo a proč vynalezl páteřový chránič a slidery(chrániče kolen)... Jak se vyvíjel styl jízdy na těchto (v té době) nejsilnějších strojích v nejprestižnějším závodním seriálu na planetě... A hlavně famózní (italský) souboj tehdy mladičkého, energického Valentina Rosiho a velmi přísného disciplinovaného Maxe Biagiho... Pro člověka, který fandí MotoGP s pohodlí gauče je toto jedinečná možnost podívat se tomu všemu "pod pokličku". Tento dokument si můžu pouštět pořád dokola... Doporučuji skutečně každému, pro fanoušky je to povinnost! ()

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem obsáhlejší dokument, ale řeší spíše jenom léta 2000-2002, navíc víceméně jen dvojici Rossi/Biaggi, anebo ještě Hopkinse či McCoye - což jsou nováčci - takže ne že jen málo toho dovíme ale navíc neřeší ani tu celou špičku. Také častěji horší kvalita obrazu. Největším plusem jsou myšlenky jezdců jako Schwantz, Rainey a mám pocit že měli udělat dokument o těch 90.letech nebo i dřívějších, protože jako že druhý Biaggi měl být konkurence pro Rossiho, to je vtip. Tím pádem léta kolem 2001 nesahají ani po kotník těm dřívějším. (v té době jsem fandil Doohanovi, a to ještě předtím než se stal mistrem) ()

Reklama

Reklama