McGregor Forever

USA, 2023, 53 min

Režie:

Gotham Chopra

Conor McGregor

McGregor trénuje na zápas navzdory pochybnostem o svém hladu po vítězství. Po bolestivém konci bitvy ho čekají další nelehké kroky. (Netflix)

tomik99

Za mě trochu zbytečná odveta, po které Conor neměl jít. Navíc se pustil do zbytečného trashtalku. Zatímco jindy mu to šlo od srdce, tak teď bylo vidět, že to táhne na sílu a ty hlášky jsou slabší a on sám jim nevěří. Conor se zkrátka změnil, což je naprosto v pořádku. Změna je součást života. Conor ale chtěl všem dokázat, že je stále stejným hajzlem jako kdysi (což už očividně není), a tak dělal blbosti jako dříve. Samotný zápas byl velice nešťastný. Dobrý začátek vystřídalo jedno velké mlácení u pletiva, kde se Conor alespoň zmohl na pár kopanců ze země. A to nechvalné zranění - hrůza, na ten záběr mě opakovaně bolí se dívat. Nešťastné a smolné zranění. Těžko říci, zda se ještě někdy vrátí původní Conor, ale pro MMA toho udělal spoustu. Jednalo se o skvělý dokument. Jen škoda, že nemají dostatek záběrů, aby zmapovaly jeho začátky a výhry. Tohle je spíš taková klesající krasojízda jeho pobouřené kariéry. ()