Madangi Issneun Jib

• Jižní Korea 마당이 있는 집 (více)
Drama / Mysteriózní / Thriller
Jižní Korea, 2023, 8 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(8)

Poklidný život bohaté ženy v domácnosti je narušen, když na zahradě ucítí podivný zápach, který ji přiměje vyšetřovat jejího manžela. Její cesta se také zkříží s ženou, která se potýká s finančními problémy, snáší domácí násilí a jednoho dne se dozví o smrti svého manžela. (mikki089)

HanzoBureshi

Tak vizuálně čistý a tichý seriál se moc často nevidí. Je to mysteriózní thriller, na který se koukalo opravdu skvěle. Už první díl mi ukázal důvod, že skryté tajemství na zelené zahradě bude něco, co budu chtít hned rozlousknout. Celkový příběh je opravdu dobrý, miluji ten úhel pohledu, který se po nějakých chvílích vždy mění, a já tak musím přemýšlet a čekat, kde se nachází skutečná pravda, která to tajemství konečně rozlouskne. Až do šestého dílu bylo to hádání výbornou zábavou, ty poslední odhalené dva díly už sloužily jako taková tečka, u které jsem čekal trochu jiný směr, ale i tak to bylo v pohodě. Tae-hee Kim byla skvělá a Seong-oh Kim to zahrál na pána. Hlavní znělka Night je super, a ten mysteriózní soundtrack byl také záhadným cool poslechem. Mé hodnocení: 8/10 ()