The Archies

Hraný muzikál s postavami z milovaných komiksů vydavatelství Archie, který se odehrává v Indii 60. let. (Netflix)

Aljak

Aj keď to nie je typický Bollywood, tak to bolo skutočne vydarené. Dobrá zápletka, zaujímavé postavy, a celkovo fajn príbeh situovaný do 60tych rokov do anglo-indickej komunity. Vôbec som netušil, že postavy pochádzajú z komiksov "The Archie Show", ktoré vôbec nepoznám, takže neviem porovnať podobnosť, ale beztak sa mi to páčilo. Hlavný hrdina Archie bol síce trochu egoistický typ človeka, ale aspoň postupom času precitol. Niektoré vedľajšie postavy by si zaslúžili viac priestoru. Čo sa týka muzikálovej zložky filmu, tak to bol skôr priemer. Ale ako celok rozhodne nadpriemerné = 4* ()

Ramanam

Velmi povedené a velmi sympatické! Což u produkce, kterou nabízí Netflix a podobné kanály (ehm, že?) neříkám často. Příběh je zasazen do roku 1964, což je doba, kterou mám rád. Jedná se o mix Indie s USA, který funguje výborně. Jak jinde nemám toto propojování ve velké míře rád, tak nyní nemám naprosto žádných námitek. Snad až na trochu pomalejší tempo ve střední části. Navíc se nám představí velké množství mladých a vskutku nadaných herců, což mě příjemně potěšilo. Rád bych upozornil na dcery legend Shahrukh Khana - Suhanu Khan a již bohužel zesnulé Sridevi - Khushi Kapoor (mladší sestra Janhvi Kapoor), o kterých dozajista ještě mnoho uslyšíme. Hudba je pohodová. Čtyři spokojené hvězdy. ()