The Portrait

Poté, co Sofia (Natalia Cordova-Buckley) způsobí svému manželovi Alexovi (Ryan Kwanten) nehodu, která mu zapříčiní poranění mozku, pohltí oddanou manželku tajemný portrét, který se nápadně podobá manželovu já v jeho šťastnějších dnech. Jak se však její posedlost zintenzivňuje, obraz začne v jejím životě vyvolávat hrůzu, což ji vede k otázce, zda je posedlý zlovolnou silou, nebo zda ztrácí zdravý rozum. Uvězněná mezi strašidelným neznámem a svým strachem musí čelit vlastním nejhlubším obavám a odhalit znepokojivou pravdu, než bude příliš pozdě. (Jardismo)

Marceloo

Výborná kamera, príjemná herečka v hlavnej úlohe a to je asi tak všetko, čo tu stojí za pozornosť. Nehorázne sa to vlečie a celý čas som čakal, že sa z toho vykluje niečo viac, ale okrem pár bodných rán na konci nič nepríde. Pritom by to mohlo velmi šikovne rozvinúť tematiku domáceho násilia alebo niečo podobné. Ďalší horor so zahodeným potenciálom, ale to je v poslednej dobe vplyvom lenivých tvorcov s kopou výhovoriek zjavne štandardom. ()