Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Catherin je dívka z bohaté rodiny. Její strýc (Malcolm Mc Dowell) i její přítel Jonathan (Paul Rys) jsou uznávaní lékaři. Dívka chce začít samostatně pracovat jako novinářka a požádá o místo u vydavatelky Josephiny Butlerové (Faye Dunaway). Píše se rok 1888 a v ulicích Whitechapelu začal řádit vrah, který se zapsal do dějin zločinu nejen svými zrůdnými činy, ale i dopisy, které poslal do Butlerova vydavatelství. Díky nim se v podstatě stal mediální hvězdou s velmi zvučnou přezdívkou: Jack Rozparovač. Pohlcena případem se Catherin začne k Jonathanovi chovat odtažitě. Počet obětí roste a zpráva policejního lékaře napovídá, že vrah má zcela jistě lékařské zkušenosti. Bezradný policejní komisař Abberline (Wayne Rogers) poté zadrží lékaře, který zbil prostitutku. Dochází však k další, nejkrvavější vraždě… (mahler)

(více)

Recenze (3)

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Když láska krvácí, tak je třeba ji obvázat v místech, kde krvácí a musí to udělat ten, kdo může za to, že láska krvácí. Bohužel takové postavy jsou obdařený závistí a sebestředností, takže nepomůžou, ba naopak se radují kde láska krvácí. ()

mahler 

všechny recenze uživatele

Vcelku nijak moc zajímavý film . Vrahovu totožnost jsem tušil od první chvíle a na konci se o důvodech jeho konání nedozvíme nic, jen pouhé zjištění že: Nikdo nemůže vědět co se v druhém člověku skrývá. To sice nemůžeme, ale nějakou novou teorii proč to Jack dělal si tvůrci vymyslet mohli. Třeba mohl být syfilitik, satanista, politik ... nebo tak něco. ()

Zajímavosti (1)

  • Snímek se z velké části natáčel v Čechách, konkrétně na zámku u Nechanic. (mahler)

Reklama

Reklama