Za ginipiggu 2: Chiniku no hana

Japonsko, 1985, 42 min

Režie:

Hideshi Hino

Kirara Júgao

Krátkometrážní snímek zobrazující postupné rozčtvrcení a rozsekání dívky úchylným maniakem oblečeným do samurajského kostýmu. Žádný děj. Údajně rekonstrukce skutečné vraždy. (Flipnic)

djbarrel

Tohle byla jen taková obyčejná pitva. No fakt! Sadistický maník porcuje těžce sjetou holku, takže ta o tom nemá ani páru. Dokonce když ani když se jí přehrabuje ve vnitřnostech. Navíc vyjmutí oka bylo 100 % po smrti a ani nahota se ve "filmu" neobjevila. 1 * je za poměrně solidně zpracovanou "pitvu" - jistě ty gumový končetiny byli okatý až moc, ale vzhledem k datu výroby to beru. 2 * za to, že se jednalo o takovou komorní úchylárnu. 35 % ()

maldoror16 odpad!

Totální sado uchylárna - což by nevadilo, ale je to příííšerná nuda... Navzdory některým zde to nijak moc "realisticky" nepůsobilo, gore-efekty jsou nanejvýš občas průměrné (ale ok, vzhledem k roku vzniku si nestěžuji), vzhledem k naprosté a samolibé samoúčelnosti ani nešokovalo, ani neznechucovalo. Zdaleka nejslabší část je ovšem hlavní "hrdina" a jeho "image", fakt spíš směšný a dost trapný týpek jak oblečením a imbecilními monology, tak "herectvím", takže ten tento film "zabil" nadobro. No a to s tou drogou a žížalama???, aaach jo, teda aaach ne... Zbytečný, nudný, samolibý odpad. ()

Profík

Jelikož je to z roku 1985, tak dle mého názoru ta úsměvnost filmu nebyla chtěná. Takhle mi to připadá, že někdo chtěl neuměle napodobit např. Sama Raimiho a zůstal daleko od cíle. Občas to působí nechutně, ale většinou spíš směšně, hlavně vinou divně ztvárněného maniaka. 15% ()