Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady (TV film)

Bermuda Triangle: Startling New Secrets

Dokumentární

USA, 2005, 96 min

• tnp101

Svým způsobem pouze 90 minutová omílačka o jednom a tom samém bez žádného rozuzlení, či alespoň jakéhosi obohacení vědomostí. Toto zkrátka musí začít nudit i jedince, kteří o záhady tohoto typu zajímají a to říkám jako člověk, co se mezi tuto skupinu zvědavců řadí. Prvních několik minut sice vypadá zajímavě, ale po jejich uplynutí se to zvrtne v neutuchající a nezajímavou řadu víceméně totožných příběhů očitých svědků, kterým jsem popravdě řečeno ty jejich zážitky moc nevěřil. Bylo to o ničem. 30%(13.6.2011)

• Pepinec

Taje okolo Bermudského trojúhelníku jsou bezesporu zajímavé. Pokud však stejně jako já patříte k lidem, kteří na deset otázek očekávají alespoň pět odpovědí, zaměřte se na jiné dokumenty věnované oblasti u americké pevniny. Tento se zaměřuje pouze na fantasmagoriální teorie, přičemž zcela opomíjí ta skutečně nejreálnější vysvětlení.(14.6.2011)

Jmenuje se to šokující nové záhady... ne vysvětlení záhad... zdá se, že většina hodnotitelů nepochopila smysl dokumentu. Mě podobné záhady velmi zajímají a baví mě už jen pro to, že jsou právě nevysvětlitelné. Škoda, že je to jeden z dokumentů, kdy se stále opakují stejné věty dokola. Jinak bych dala i o hvězdu víc.(7.6.2012)

• Luk Skywalker

Musím hodnotit nízko, protože v 96 minutách jsem dostal hromadu otázek, ale žádnou odpověď. Jinak je tu vše minulost dávná i nedávná, v přítomnosti hledání spadlého letadla, kopírování více než 60 let staré trasy ztracených Avengerů, jejich hledání. Dále tu máme UFO a USO, tajnou americkou základnu, bájnou Atlantidu (a to jsem si myslel, že se nacházela úplně jinde než v bermudském trojúhelníku) a jako bonus časovou bouři a deformaci času a prostoru.(10.6.2011)

• Alfréda

Šokující bylo maximálně to, na jakou stopáž se dá natáhnout omílání jedné a též myšlenky pořád a pořád a pořád dokola. Nic nového se v dokumentu neprobíralo, ba dokonce ani žádné odpovědi nepřinesl. Pro mě je Bermudský trojúhelník naprosto fascinující záhada, ale tohle jsem ani nezvládla dokoukat celé!(15.8.2012)