poster

Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady (TV film)

 • USA

  Bermuda Triangle: Startling New Secrets

Dokumentární

USA, 2005, 96 min

 • tnp101
  **

  Svým způsobem pouze 90 minutová omílačka o jednom a tom samém bez žádného rozuzlení, či alespoň jakéhosi obohacení vědomostí. Toto zkrátka musí začít nudit i jedince, kteří o záhady tohoto typu zajímají a to říkám jako člověk, co se mezi tuto skupinu zvědavců řadí. Prvních několik minut sice vypadá zajímavě, ale po jejich uplynutí se to zvrtne v neutuchající a nezajímavou řadu víceméně totožných příběhů očitých svědků, kterým jsem popravdě řečeno ty jejich zážitky moc nevěřil. Bylo to o ničem. 30%(13.6.2011)

 • Pepinec
  **

  Taje okolo Bermudského trojúhelníku jsou bezesporu zajímavé. Pokud však stejně jako já patříte k lidem, kteří na deset otázek očekávají alespoň pět odpovědí, zaměřte se na jiné dokumenty věnované oblasti u americké pevniny. Tento se zaměřuje pouze na fantasmagoriální teorie, přičemž zcela opomíjí ta skutečně nejreálnější vysvětlení.(14.6.2011)

 • VeeDee
  ***

  Jmenuje se to šokující nové záhady... ne vysvětlení záhad... zdá se, že většina hodnotitelů nepochopila smysl dokumentu. Mě podobné záhady velmi zajímají a baví mě už jen pro to, že jsou právě nevysvětlitelné. Škoda, že je to jeden z dokumentů, kdy se stále opakují stejné věty dokola. Jinak bych dala i o hvězdu víc.(7.6.2012)

 • Luk Skywalker
  **

  Musím hodnotit nízko, protože v 96 minutách jsem dostal hromadu otázek, ale žádnou odpověď. Jinak je tu vše minulost dávná i nedávná, v přítomnosti hledání spadlého letadla, kopírování více než 60 let staré trasy ztracených Avengerů, jejich hledání. Dále tu máme UFO a USO, tajnou americkou základnu, bájnou Atlantidu (a to jsem si myslel, že se nacházela úplně jinde než v bermudském trojúhelníku) a jako bonus časovou bouři a deformaci času a prostoru.(10.6.2011)

 • Alfréda
  *

  Šokující bylo maximálně to, na jakou stopáž se dá natáhnout omílání jedné a též myšlenky pořád a pořád a pořád dokola. Nic nového se v dokumentu neprobíralo, ba dokonce ani žádné odpovědi nepřinesl. Pro mě je Bermudský trojúhelník naprosto fascinující záhada, ale tohle jsem ani nezvládla dokoukat celé!(15.8.2012)