Bermudský trojúhelník: Šokující nové záhady (TV film)

Bermuda Triangle: Startling New Secrets

Dokumentární

USA, 2005, 96 min

Jmenuje se to šokující nové záhady... ne vysvětlení záhad... zdá se, že většina hodnotitelů nepochopila smysl dokumentu. Mě podobné záhady velmi zajímají a baví mě už jen pro to, že jsou právě nevysvětlitelné. Škoda, že je to jeden z dokumentů, kdy se stále opakují stejné věty dokola. Jinak bych dala i o hvězdu víc.(7.6.2012)

• Aywes

Víc otázek než odpovědí.Možná někoho obklopí mírná nejistota a bude nad touto záhadou chvíli přemýšlet.Někdo to jednoduše probere u piva.Dokument, který nadhazuje témata, ale nic nezodpoví.A ta délka filmu!To je podle mě na nekonečně kecy a nic nevyřešení trošku dlouho.Aspoň se ale dostanete do "obrazu" co se stalo kolem bermudského trojúhelníku.Nečekejte však, že se dozvíte JAK se to stalo.Upozorňuji, že tyto záhady mám velmi rád.(16.9.2011)

• Luk Skywalker

Musím hodnotit nízko, protože v 96 minutách jsem dostal hromadu otázek, ale žádnou odpověď. Jinak je tu vše minulost dávná i nedávná, v přítomnosti hledání spadlého letadla, kopírování více než 60 let staré trasy ztracených Avengerů, jejich hledání. Dále tu máme UFO a USO, tajnou americkou základnu, bájnou Atlantidu (a to jsem si myslel, že se nacházela úplně jinde než v bermudském trojúhelníku) a jako bonus časovou bouři a deformaci času a prostoru.(10.6.2011)

• Darth Kedr

Na začátku vás dokument navnadí na dalekosáhlá pátrání po mořském dně v místě údajného zmizení Avengerů z letu 19, poté naslibují průzkum bažin pomocí technik NASA a završí to zopakovaným letem historickým Avengerem po trase letu 19. A co z toho je? Téměř nic - průzkum dna se omezí na nález něčeho, co je tak porostlé, že to nejde identifikovat - tím to hasne, poté ten let Avengeru - to je jediný plus, opravdu se mi líbilo sledovat krásně zachovalé letadlo z druhé světové - i když zase se na nic neobvyklého nepřišlo, a na závěr největší fraška - průzkum bažin, z kterého vidíte pofidérní snímek, který pomocí techniky NASA změní barvy - a ono nic! Zbytek dokumentu je tvořen klasickými a často omílanými fakty, ale to neurazí. Na závěr - dokumentu by prospělo zkrácení na klasickou dokumentovou hodinu, která by zaujala.(9.6.2011)

• DareDeer

Šokující bylo maximálně to, na jakou stopáž se dá natáhnout omílání jedné a též myšlenky pořád a pořád a pořád dokola. Nic nového se v dokumentu neprobíralo, ba dokonce ani žádné odpovědi nepřinesl. Pro mě je Bermudský trojúhelník naprosto fascinující záhada, ale tohle jsem ani nezvládla dokoukat celé!(15.8.2012)