Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Drama
  • Horor

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Velmi milé setkání. Bohužel zanechávající mírnou pachuť toho, že seriál již opravdu nemůže nabídnout nic nového a je kompletně vyrabovaný. Módní přehlídka a hvězdné návštěvy nesouvisející se seriálem vytváří dojem nastavované kaše. Dojemné a trochu smutné, definitivní rozloučení herců s kusem jejich života.

plakát

Little Red Riding Hood (1922)

Tak je to pravda, že Walt Disney vlastně neuměl kreslit. Adaptace Karkulčina příběhu stojí za starou belu, stejně jako animace. 30%

plakát

Simpsonovi - Dřevorubání (2019) (epizoda)

"Nechtěla bys radši místo spermatu semeno?" - "To je totéž." - "Vážně? Ajaj."

Trhlina (2019)

S velkým přimhouřením oka ještě za tři hvězdy.

plakát

I May Be Some Time... (2014)

Vizuální poezie nabízející zamyšlení nad tím, o co v životě usilujeme. "Life is a long preparation for something that never happens." 85%

Life and Stuff (2011)

Jeden z nejsilnějších a nejdrtivějších krátkých filmů. Message filmu je nekompromisní a děsivá - život je krátký úsek mezi narozením a smrtí a na jeho obsahu vlastně tak nezáleží. Je pro nás všechny totiž vcelku totožný.

plakát

Helden von heute (1984) (hudební videoklip)

Hudební film Helden von Heute (nikoli videoklip stejnojmenné písně). Shrnuje cestu Falca po světě a především do států, uslyšíme hned několik songů z prvních dvou alb (Auf der Flucht, Brillantin' Brutal', Junge Römer nebo Hoch wie nie).

Tub (2010)

Pokus o vtipnější a jednoduší Mazací hlavu. Nevím, proč ta kritika tady. Já se mohla potrhat smíchy.