Red Eye

Velká Británie, 2024, 6 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(6)

Londýnská policistka Hana Li (Jing Lusi) doprovází doktora Matthewa Nolana (Richard Armitage) zpět do Pekingu, kde byl obviněn ze zločinu. Na palubě letu 357 se však ocitne zapletená do stupňujícího se spiknutí a rostoucího počtu vražd. (bokbitt)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (4)

Red Eye (2024)

Po stvrtej epizode som to uz utal. Kym prve tri mozno este pokladat za priemerne B-cko, nasledne sa vyrazne zacnu kopit blbiny jedna nad druhu, az som olutoval dovtedy investovaneho casu.  Scenar je deravy a zvysok tuctovy, predvidatelny a nedotiahnuty. Velmi daleko od inteligentneho trileru, v ktory som dufal. Neodporucam. Strata casu. ()

Episode 1 (2024) (E01)

Vobec to nie je tragedia, ale posobi to ako jasne B-cko. Ustredna dvojka, vysoky brit a drobna cinanka azda budu casom i spolupracovat. Napatych situacii v lietadlach, ci inych dopravnych prostriedkoch sme tu mali mraky. Som zvedavy, ci si toto spracovanie v druhej epizode aspon kusok prilepsi. Tiez ma zaujima, ci "romanik" sefky britskej tajnej sluzby bude mat nejaky dopad na hlavnu liniu, myslim, ze ano. Zvladli vsak pozvolnu gradaciu a to treba pochvalit. Slabsi priemer. ()

Episode 2 (2024) (E02)

Uchadzajuca epizodka. Lietadlo je zrejme dostatocne velke na to, aby sa tam skryval jeden "zaskodnik". V podobnom pripade by vsak uz lietadlo bolo smernicami davno eskortovane k najblizsiemu letisku... ()

Episode 4 (2024) (E04)

MIera amaterizmu a C-ckovosti dosiahla v tejto epizode zatial vrchol. Lutujem investovaneho casu. Holt, i to sa stava. :) Rychloposuv isti. Tvorca urcite "prekvapi genialnym zaverom". I slepy uz vidi, kto je v pozadi. ()