Centipede!

všechny plakáty

Skupina mladých lidí vyrazí na dobrodružný výlet do Indie. V poušti se nachází světoznámá jeskyně a parta se rozhodne podzemní jeskyni navštívit. V jejím nitru si udělají mejdan, avšak nastane výbuch a otvor jeskyně je zasypán. Jenže v jeskyni nejsou sami. Obrovská stonožka si nenechá ujít příležitost dát si něcco dobrého k snědku. Boj o život začíná. (LIVINGDEAD)

LIVINGDEAD

Parta mladých navštíví podzemní, hlubokou jeskyni v Indii. V jeskyni se však nachází obrovská, krvelačná stonožka. Mohl to být zajímavý film, kdyby tam bylo více krve, napětí a více obětí. Také by to chtělo lépe graficky upravit stonožku :-). Dávám 30% i za pěkný obraz. ()

ricci.s

Ach jaj, to mi bol zase zázrak. Ten príbeh... ten scenár... tie postavy... tie dialógy... tá stonožka... To bolo zlé! Brutalita nula, krv nula, vraždy nula. A prečo dávam dvojku? Lebo aj napriek tomu, že to bola riadna chujovina, som sa celkom dobre bavil. Navyše mám rád hororíky, ktoré sa odohrávajú v peknom prostredí, takže prižmúrim oko. Ináč je to samozrejme "nemožný propadák", to je fakt. ()

Campbell

Podle mě celkem vydařená kravina. Film o partičce lidí co se dostanou do jeskyně kde je obří stonožka. Zní to jako kravina ona to i kravina je, ale ty scény v jeskyni mě celkem dost bavily, atmosféra jeskyň neměla chybu, obří stonožka at už efekty či figurína tak slavně nedopadla, je to ale béčko a já k tomu i tak přistupoval takže jsem to bez větších potíží překousl. Je to prostě standartní béčko kterých se točí tuny, na Syfy channelu jsou jich 100 a daleko horších. ()