Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Jablko (S01E28)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1985, 9 min

Režie:

Lubomír Beneš

Úroda jabĺk je pozbieraná, ale Pat si všimne, že jedno jablko ostalo visieť na strome. Napriek tomu, že jablko je vysoko a teda ťažko dosiahnuteľné, tak Pat a Mat rozbehnú akciu na odtrhnutie aj posledného jablka. (pravo)

Elgin

Ani zrkno nazmar, kedysi vyseli tieto putace na kazdej velkej viditelnej ploche. Tak v tomto duchu si P&T zaumienili spotrebovat a aj posledny plod na strome. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. ()

Mr.Hudson

Další z povedených dílů. U tohoto animovaného seriálu mám pocit, že některé díly svou kvalitou vybočují a toto je ten případ. Tento díl výborně pobavil, člověk se u něho nenudil a kolikrát i žasl na tím co hlavní aktéři všechno nevymyslí. ()

BlackMount

Pat a Mat se vyznají i v sadařství a na jejich úrodě je to znát. Ve snaze očesat strom do posledního jablka vyzkouší tihle dva několik olympijských sportů a předvedou nám balistiku v praxi. Průměrná epizodka bez pointy. ()

hlína