poster

Bosque de muerte

Horor / Mysteriózní / Thriller

Mexiko, 1993, 81 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Bloody13
  *

  Nejhorší možná varianta slasheru. Skoro hodinu vyplňují tlachy puberťáků, aby se ve 45. minutě (!) jeden z nich ztratil, v 63. minutě (!!) jeden chcípnul, během následujících 12 minut (!!!) skapala většina off screen a v závěrečných 3 minutách se vrah rozpovídal o tom, co, jak a proč (F*?@.§K#!!!). Ne ne, tohle vážně nebrat.(22.9.2015)

 • hladass
  ***

  Po tom, co jsem si na IMDb přečetl jak je Bosque de Muerte opravdu hrůzostrašný, nedoceněný a ještě k tomu těžko dostupný slasher (takové raritky já rád), docela jsem s těšil... O to větší pochopitelně bylo mé zklamání... Tři páry se vydají na chatu uprostřed lesů patřící jedné z postav, aby zažili divoký víkend... To ale netuší, že na ně něco nebo někdo v lesích číhá s touhou je všechny povraždit... Takhle to nezní špatně, ale poblém je, že pořádného vraždění (i na docela dobré gore dojde) a opravdu slušné atmosféry se dočkáme asi 20 minut před koncem, což je opravdu dost málo... Nemůžu říct, že je tento kus úplně špatný film, pořád podle mě převyšuje většinu současných slasherů, ale čekal jsem prostě mnohem více... Ale přesto můžu fandům slasherů, pokud nebudou mít naprosto přehnané očekávaní a rádi se podívají na klon klasických osmdesátek, Bosque de Muerte s klidem doporučit...(3.5.2011)

 • Karamanlis
  ***

  Pre široké publikum pravdepodobne nepríliš atraktívna mexická whodunit vyvražďovačka, určená skôr pre ortodoxne hororových fandov, vyhľadávajúcich exotickú žánrovú produkciu. Jej najväčším mínusom je, že sa v nej väčšinu času dokopy nič zaujímavého nedeje a keď už aj konečne k niečomu dôjde, tak je to buď zahalené rúškom tmy, alebo zobrazené implicitne. Za pozitíva považujem občasné náznaky gore a to, že totožnosť vraha sa mi tentokrát nepodarilo vopred odhaliť...(13.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace