Chose Cooking The Movie

(amatérský film)

V bláznivé komedii Chose cooking jsou dvě hlavní postavy, Chose (Patrik Horyna) a Trevor (Petr Brunner). Oba se dostávají do velkých problémů, kvůli zadluženému pořadu o vaření. Třetí hlavnější role se ujímá (Vadim Tkačenko) v roli ruského podivína. Chose a Trevor utíkají do Ruska kde doufají, že se ukryjí před mafií. Bohužel mafiánský boss je jim na stopě dříve, než se pokusí něco vymyslet. (oficiální text distributora)

Andrebas

Nie som žiadny odborník no pár chybičiek by som i tak tam našiel ako amatérsky film super pokiaľ do neho nezahrniem miestami obraz,zvuk inak viac než 3* nemôže dostať, bez týchto chýb by mal film krásnych 5* za amatérsky film i tak oceňujem snahu a nápad. Odo mňa 50%. ()

UncleMorty

Humor je cílený asi na tu mladší (mnohem) skupinu. Až na pár vyjímek mi to jako komedie nepřišlo. I tak musím sám uznat, že na amatérskou produkci se jedná (až na scénu v lese, kdy se tvůrcům nevím proč totálně rozostřil obraz) o celkem kvalitní počin. Je vidět, že narozdíl od zblbnutých dětí na youtubu, se tahle skupina snaží jít směrem filmové tvorby, namísto uječených letsplayu. Dal bych 4 hvězdy, nicméně dám tři z jednoduchého důvodu. Tvůrci slíbili uvedení filmu na youtube už někdy koncem unory, pote slíbili začátek března a nakonec jsme se ho dočkali až na uplnem konci března, bez jakéhokoliv upozornění, to protahování ostatním divákům prostě dobře neudělalo. ()

Tumbik

Amatérský film s naprosto luxusním obsazením. Kam se hrabou někteří čeští profesionálové, jejichž tvorba se nemůže těmto borcům rovnat. Absolutně skvělé... :-) ()

CzShenny

Nevím, co tomuto filmu předcházelo, ale zápletka, která se nachází na začátku filmu, by mohla být mnohem lepší. Filmu na kvalitě také ubírají místy hloupé dialogy a strohý příběh. To však nic nemění na tom, že stále jde o dobrý snímek, tedy co se našich amatérských filmů týče. K postprodukci, střih obrazu je slušný, ale ten zvuk kolísá. Někdy to nepadne do huby a jindy mi to trhá uši. Těžko hodnotit snímek, který má špatný začátek a ještě horší konec, zatímco stať je poutavá. Snad už jen pochválím kameramana, který snímek drží nad vodou. Hodnocení pro amatérský film - ☆☆☆ Hodnocení pro profesionální film - ☆ ()

Geckucz_csfd

hodně dobrý film efekty skvělé kombinace akce a komedie spíše pobaví na to že je to český amaterský film tak vážně dobry kdyby byl delší vůbec bych se nezlobil ()

Speedy115

Dlouho jsem se na to těšil, bohužel jsem se ničemu nezasmál, ovšem zpracování je parádní stejně jako herecké výkony takže. Tři ruské hvězdičky pro vás. :) ()