Traja najlepší kamaráti Big, Dan a Beam nikdy nepredpokladali, že jediný nečakaný moment zmení ich životné osudy. Príchod neznámej starej dámy a mladej ženy do ich životov je signálom nezmeniteľnej skutočnosti, že jeden z nich čoskoro zomrie. Ale ktorý z nich to bude? Kedy a kde sa to stane? Aké tajomné plány s nimi tieto mystické ženy majú? To sú otázky, na ktoré nemajú odpoveď. Jediné čo im zostalo je strach. A to ešte nevedia, že k záhadným ženám pribudne malé dievča (Lhurgoyf)

altaica

PRO MUŽE:Thajský Jirka Mádl, Mirek Dušín a Brežněv, vlastně Patyzón zkoušejí zaválet v rádoby hororu. Nemá smysl si stěžovat na debilní dialogy, protože sama thajština je debilní jazyk neschopný popsat běžný technický návod na použití natož použít souslednost časovou. Bez triků, jen s použitím černobílých flashbacků dali do kupy cosi, co původně bylo příběh a snad i dobrý nápad a s thajskou precizností z toho vyrobili slátaninu non plus ultra. Přesto se povedl závěr kdy budhistická představa reinkarnace a nesmrtelné duše postavila celý film na hlavu a s veškerou logikou zaraženou hluboko mezi půlky dokázala vystřihnout pointu z říše jihovýchodoasijských snů.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Nebojte se, že budete mít strach. Thajská pověrčivost a příslovečný děs z duchů povýšil tento film na umění, protože z trojice herců nějaký čas po dokončení cituji “díla, jež provokuje neznámé a démonické síly” skutečně jeden zahynul při skoro stejně pitomé nehodě, jaká se udála ve filmu. Takže, madame, pokud by chtěli natočit dvojku, tak na maníka se spojeným obočím, co nerozezná kluka od holky, se budete těšit marně. Čest jeho památce – byl skvělý kandidát na Darwinovu cenu. ()

kishi_SO odpad!

tyto Thajcici su fakt podareny!! Obdivuje panov od dabingu, ze sa dokazali strafit do toho ublabotaneho a preafektovaneho vyjadrovania. K filmu..no...neni co vlastne hodnotit.. ()

Ondrew

Bratia Pangovci tusim prichadzaju o rozum, inak si ich participovanie na Sung horn neviem vysvetlit. Vacsina filmu su len tupe zvasty, atmosfera takmer ziadna, herci hraju ako neherci, a tak jedine, co ma oslovilo, bola hudba... nuz a hadam aj zaver stal za nejake to zamyslenie. Rozhodne je to z hladiska azijskej produkcie velka bieda za 30%. ()

Chlo0opek

Filmu typu Nezvratného osudu mě nějak neberou - když se to má prostě stát, tak se to stane a hotovo. Paradoxně mně sedli asijští herci, což bývá většinou naopak. Alej jinak 2* - v tom filmu se jakoby nic neděje. ()