Cheonsamong

všechny plakáty

Shit

Skončit to po pěti minutách, tak by se mi to líbilo, jelikož začátek rozhodně dokáže udržet domněnku, že by to mohla být kvalitní akce, jenomže pokud někdo nevypne tenhle film po pěti minutách, tak po deseti vypne sám a usne, jelikož je to velká nuda, postavy jsou nevýrazný a triky jsou jak z 80tých let, navíc jsem měl neustále pocit, že mě vlastně absolutně nezajímá, co se s postavama stane, jen jsem se modlil, ať už to skončí a to i dvě minuty před koncem. ()

Vavča

Dream Of a Warrior je akční béčko s cool Leonem Laiem v hlanví roli, který zde hovoří korejsky s kantonským přízvukem. Začátek filmu je dobrý, působivá akční sekvence slibuje mnohé, bohužel pak se děj přesune do fikčního světa a kámen úrazu je absence akce, ne to , že je to fikční svět. Tempo nebezpečně zpomalí, lovestory moc nefunguje. Konec je ovšem namáklý a pokud máte rádi béčka a ultralevné filmy nebo jste surrealisté a fandové Leona Laie pobavíte se. Estetika kulis a zpracování celého fikčního světa jasně odkazuje k pc hrám. Akční sekvence jsou udělány zajímavě, byť je vidět, že bylo málo peněz. Ovšem kombinace wuxia a tradiční akce funguje dobře. Leon si udělal přípravu před Seven Swords:) ()