Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (2 807)

Neviditelný (2020)

Fajn koncept, ale dalo se z toho vytřískat víc. Hororových nebo napínavých momentů je poskrovnu a je to občas lehce debilní.

V pasti (2018)

Technicky fajn, po celou dobu si to drží fajn napětí z neznáma a Sandra Bullock si na starý kolena furt může střihnout prvorodičku, ale prostě tomu chybí hutnější atmosféra a nějaký fakt nervydrásající momenty, takže to nakonec ve výsledku vyzní trochu mdle

plakát

The Final Table (2018) (TV pořad)

Musím říct, že i když se mi zprvu koncept s šéfkuchaři z celyho světa v kuchařský soutěži moc nezamlouval, protože mi přišlo, že to bude až moc neosobní pro obyčejnej plebs jako jsem já, kterej si i chleba namaže na blbý straně, tak nakonec to vůbec nevadilo. Ukázalo se, že i když nás mástršéf krmí naprostou neomylností a dokonalostí šéfkuchařů, tak reálně pod tlakem to maso taky nedopečou a jejich 3 mišelin hvězdy jsou jim k hovnu. Navíc je šou tradičně napínavě sestříhaná, takže všechny jídla se dokončí vždycky v poslední vteřině a obecně vizuál, kamera, medailonky a prezentace kuchařů, porotců, i zemí je perfektní a oku lahodící, produkce se fakt vyřádila a vyzdvihla pořad o level výš. Jediný, co mi vadilo bylo, že o osudu těhle kulinářských hvězd rozhoduje třeba papouškující kopačák Lineker nebo retarda Dax Shepard, kteří mají asi zastupovat hlas plebsu, ale nejsem si jistej, jestli dokážou reálně ohodnotit provedení a kvalitu jídla.

Zakleté pírko (2020)

Další Troškovina mrzký úrovně splácávající náměty starých Českých pohádek do jednoho amatérskýho pytle. Opět příšerný herci, každej debil co se mihne v nějaký televizní šou je hned adeptem na Troškovýho herce a obzvlášť u Pavláska, kterýho mám jinak rád, je fakt hrozně vidět, že jediný co umí, je dělat ze sebe debila, ale to, pokud pominu Troškovy filmy, na herce fakt nestačí. Navíc mě poměrně překvapilo, že hlavní herečeka nejenom, že se nedokázala skutečně rozbrečet, ale ani to nedokázala věrohodně předstírat, přitom mně by stačil už jen fakt, že hraju v něčem takovým, zaručeně rozbrečet. Prostě plytký, amatérský a na hovno.

plakát

Outsider (2020) (TV seriál)

Čím víc se odkrývá zápletka a sune se to do mysteriózna, tím víc to ztrácí napětí. Kdyby to zůstalo jen u temný detektivky ve stylu True detective, jak to původně vypadalo, tak by se jednalo o další pecku na současným úspěšným serialovým poli, škoda no. Navíc závěr není vyvrcholení budovánýho příběhu, ale vysvobození, aby to nepadlo do úplných sraček.

Mizerové navždy (2020)

Na trojku dobrý, spousta akce, oblíbená hláškující dvojka, byť to tentokrát tolik nefunguje a sem tam nějakej ten cool slow motion akční záběr, ale Bayova dvojka byla přece jenom trochu jinde, chybí tomu takovej ten wow efekt a nedokáže to ze sebe vymáčknou velkolepost. Navíc zápletka a vyvrcholení je celkem trapas, nicméně sérii třetí díl rozhodně neuráží a baví to.

plakát

Rychle a zběsile 2 (2003)

Paul Walker byl přívěšek už v jedničce a sám to prostě neutáhne, Toretto chybí jak sviň a nemá to koule, navíc film je sám o sobě od první do poslední minuty průměrák, což by mi žíly netrhalo, kdyby to nebylo pokračování skvělý jedničky. Beru to spíš jako verbovačku do dalších dílů.

Frčíme (2020)

Za mě po dlouhý době hrozně fajn animák. Výborně tu funguje jak celý to dobrodružství, tak i hlubší myšlenka, kterou příběh nese. Možná to není na plnou palbu, ale pocitově u mě jo.