The Masseuse

Erotický / Drama

USA, 2004, 97 min

Paul Thomas

Jenna Jameson je krásně vyvinutá žena na, kterou je skvost se dívat ještě když je nahá. Masáže umí skvěle a příběhově si to taky nevede nejhůř. Dávám 70%(12.11.2018)

• StanislachKo

Primitivizmus a každého, kto hodnotí scenár, či samotný príbeh za "ok" srdečne pozdravujem... Ale Jenna tu predvádza niečo, čo sa blíži k slovu Herectvo. Aj keď iba veľmi jemne. No a... nebudeme si klamať, ona je fakt smokin hot aj v teplákách. Zato tá druhá hviezda, inak je to celé fakt chujovina.(24.3.2019)

Možná nejlepší porno film který jsem viděl. Nejen že herci perfektně zvládají své role, ale i scénář dobře podtrhuje příběh úchylného týpka, které musí holky v podobných zaměstnáních potkávat denně. Hlavně to ale celé působí přirozeně a ne že je zběsilá akce, pak 5 minut pauza na nějakou "příběhovou" výplň a zase akce. Víc takových filmů :-p(28.11.2013)

Filmy Paula Thomase mají hlavu a patu a Jenna Jameson není vůbec špatná herečka. Porno které ani trochu netlačí na pilu, příběh šikovně stupňuje atmosféru....takových je jako šafránu:-)(29.8.2008)

• kaposlav

Strašne nadhodnotené. To snaď polovička musela vidieť ako svoje prvé porno vôbec, alebo neviem. Možno by sa dalo brať do úvahy, že to má dej a je to ročník 2004, ale i tak to nie je hodné viac ako 3* ani náhodou. ...ps. film má úroveň ako galéria filmu:)(22.8.2012)