Erotické noci oživlých mrtvol

• Itálie Le notti erotiche dei morti viventi (více)
Horor / Erotický
Itálie, 1980, 104 min (Director's Cut: 112 min)

Do krásného karibského (exotického) prostředí přilétá americký architekt John Wilson společně se svou přítelkyní Fionou, aby zde koupil pro své podnikatelské účely malinký ostrov s příhodným názvem „The Cat“. Nic nedbá na místní pověry, které říkají, že se na ostrově provádějí podivné voodoo rituály a mrtví zde vstávají z hrobů. Vše má údajně na svědomí černá kočka, ve které sídlí zlý duch. John se tomu všemu jen zasměje, najme si kapitána Larryho O´Haru s jeho jachtou a vyráží vstříc „novému dobrodružství“. Po příjezdu na ostrov se trojice seznamuje s pohlednou dívkou Lunou a jejím dědečkem. Ti však za žádnou cenu nehodlají z ostrova odejít a naléhají, aby nezvaní hosti ihned opustili ostrov. John však rozhodně nemá v plánu nikam jezdit a tak začnou postupně vylézat na povrch všechna děsivá tajemství. (oficiální text distributora)

Tormentor665

Oproti jiným D'Amatovým střevním výplachům má tohle něco do sebe alespoň co se týče některých pornoscén a gore-efektů (kapřík žužlá, Indiánka ne:-). Pokud by se hodnotilo herecké obsazení, tak dopad. Pokud by se hodnotil děj a invence, tak odpad. Pokud to ostatní, tak alespoň chvílemi zajímavá pornodívaná. ()

Blazkowicz odpad!

Jak se tohle dostalo do mého seznamu, to netuším a radši to ani nechci vědět. Asi něco se zombíkama. Ty bych spočítal na prstech jedné ruky, když nebudu počítat ty obživlé domorodce. Mnohem víc tam bylo bobrů. Všichni samozřejmě horny jako prase, škoda že si to ještě nerozdali s těma domorodcema. Režisér asi umí, nevypadalo to špatně, ale toto není film pro mě. Naštěstí mi to zabralo necelou půlhodinku a pěkně mě z toho bolela pravačka. Myslím samozřejmě z toho posouvání klepáním na displej vy čuňata. ()

Drekorian odpad!

Naprosto rozkošná italská sračka. Na co se máte připravit? První hodinka je pouhá předehra, během které se před kamerou promenádují spíše méně oblečené slečny a provádějí různě příjemné aktivity. Rozhodně za pozornost stojí slečna, která dokáže otevřít lahev šampaňského bez pomoci rukou. Zombík se objeví jenom jeden a je poměrně rychle zlikvidován (ačkoli samozřejmě svoji smrt pouze prachsprostě fejkuje). Druhá hodinka filmu má přinést prvky survival horroru, nicméně strašidelností oplývá asi podobně jako babiččiny vlněné ponožky. Zombíci koušou zcela nepochopitelné své oběti do ucha místo do krku, po jejich probodnutí z nich teče jakási podivná čalamáda a je vidět, že likvidování trojice hlavních hrdinů je dosti nudí. Nejděsivější scéna je rozhodně Emanuella, kterak se rozhodne dát si páreček na syrovo (tzn. jakmile ji uvidíte, film už je za zenitem a dále žádnou gradaci neočekávejte). Snímek určitě neuškodí jako nenáročné křoví při bujaré domácí oslavě s podnapilým osazenstvem. ()

Carnosaurus

Hodně slabá Amatovka. Bobrů a zombií je tu hodně málo a to je u filmu, který nic jiného ani nemůže nabídnout, docela problém. ()