Ice Queen

USA, 2005, 92 min

Neil Kinsella

David R. Williams

• LIVINGDEAD

V letadle transportují zmrazenou ženu z prehistorického období. Ťa svině se však probudí, napadne pilota a letadlo narazí do hory, kde způsobí lavinu. Lavina zasype lyžařské středisko a turisté ještě netuší, co je čeká. Ledová stvůra byla fakt odporná, koho se dotkla, ten zmrznul. Některé scény byly však k smíchu. Pár lidí bylo v chatě zasypáno lavinou. Všichni byli oblečení a přesto se třepali zimou. Ale blondýnka s velkýma kozama měla jen minisukni a růžovou halenku a v pohodě to zvládla. Navíc měla boty na 15 cm podpatku a měli jste ji vidět jak utíkala po sněhu. Také mne rozesmála scénka, kdy se dívka dozvěděla, že se její kluk vyspal s prsatou blondýnkou. Obě se začaly hádat a nadávaly si do kurev. A vrcholem byla záchranná akce jednoho tlusťocha, který pobíhal sem a tam a nic nedělal. Nakonec našel v autě malou lopatičku :-)(27.8.2011)

Súboj roztomilej Snehulienky proti skupinke ľudí dopadol nad moje očakávania. Na jednej strane to bol neskutočne dementný horor, na druhej strane som sa od začiatku do konca výborne bavil, pretože takúto vtipnú blbosť som vôbec nečakal. Mňa tu toho rozosmialo ešte omnoho viac, útok na príšeru naberačkou, súťaž, kto hlasnejšie zaručí, všetky tie jej pohyby a hrátky s jazykom, najmä keď chcela jedného z hlavných hrdinov "zviesť"... bolo tam toho až až (mimochodom, zdalo sa mi to ešte omnoho veselšie ako podobne ladený zasnežený výplach Yeti: Curse of the Snow Demon). Maska super, režisér je vtipálek a na mňa to zafungovalo, kto má rád takéto béčka, smelo do toho. Tu sa na sto percent hodí veta - je to až také zlé, až je to dobré.(13.1.2013)