Smrti napospas

• Španělsko Los abandonados (více)
Horor / Mysteriózní / Thriller
Španělsko / Velká Británie / Bulharsko, 2006, 99 min

Americká filmová producentka, která byla v dětství adoptována, se vrací do své rodné země, aby zjistila něco o svém původu. Navštíví rodinný dům, který nikdy neviděla a musí čelit děsivému tajemství, které je v něm ukryto. (TV Horor Film)

DJ Laky

Podlouhý době nějakej horor u kterého jsem se bál. A hudba byla fakt strašidelná, že mi běhal mráz po zádech. Podle mě hodně dobrej horor. Dávám 80%. ()

Kreso

Je pravda, že film byl dosti nudný, já však nemohu dát nízké hodnocení, protože se mi velmi líbil Karel Roden,i když stvárnil pouze vedlejší roli a to ještě dosti krátkou. 48% ()

Pollini

Ano, bylo to celkem strašidelné, večer bych to vidět nechtěla. Mínus vidím temném pojetí. Aby nebyly vidět primitivní efekty, je tam hrozná tma a nei nic vidět. Škoda. ()

dedavena

Kaj se podivaš, nic něvidiš, bo je furt ťma. Bateryje v baterkach byli sice kfalitni, ale to něpomohlo. Nakoněc naklaďak nastartoval, ale mostek byl kratki. Něpovedlo se. ()

Duffson odpad!

22min a v momente kdy Roden streli do sebe”jakoze zombie” tak sem to musel okamzite vypnout! Prosim, nenechte se zmast pozitivnima komentarema... ()

TylerD.

Tohe byla super pokoukaná, krásné vizuály, dobří herci, originální námět. Když jsem přemýšlel, co mi vlastně vadilo, tak jednak chození nočním domem s baterkou nudilo, spíš než lekačky mám raději vystavění děje a za druhé to bylo velmi zmatené, chaotické. Jo a klasika - hloupé chování postavy - ani nevím kolikrát hloupě zapomněla batoh. Mimochodem nechápu, proč je španělsko-britsko-bulharský film o američance v Rusku? ()