poster

Narušitel

 • Velká Británie

  Intruder, The

 • Slovensko

  Narušiteľ

Drama / Mysteriózní / Romantický / Thriller

Velká Británie / Kanada, 1999, 94 min

Režie:

David Bailey

Kamera:

Jean Lépine

Scénografie:

Patricia Christie
(další profese)
 • Jazzzz
  ***

  Asi jak napsal do komentáře ten týpek předemnou. Atmosféra se podařila navodit celkem dobře. Já bych řekl až výborně. Tenhle film byl u mě jasný adept na pět hvězdiček. Průběh filmu dal tušit vinikající psycho. Bohužel to dopadlo jak to dopadlo, konec vázne a to určitě film degraduje o pěkných pár hvězd a procent dolů...(3.9.2007)

 • Jhershaw
  **

  Narušitel začíná skoro svým koncem, aby se přes již ne výrazně přerušovaný flashback dostal zpět do současnosti. Je to příběh, jakých se dá ve videopůjčovně a TV vidět hodně. Potkají se on (vdovec) a ona (imigrantka z Evropy), vezmou se a žijí u něj v bytě. Jenže ona začíná mít pocit, že v bytě není sama a začne se bát... Sice klišovitě a neoriginálně, ale stále aspoň trochu funkčně vystavenou atmosféru zabíjí neuvěřitelně stupidní pointa.(24.4.2005)

 • IdaHutt
  ****

  Souhlasím s uživatelem Luciáškem: atmosféra výborná, přičemž napětí je vyvoláváno v podstatě minimem prostředků. A že už tady takové příběhy byly (a budou, budou, budou)? Tento má aspoň styl - a nepřehlédnutelnou Charlotte Gainsbourg!(4.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace