All About Anna

All About Anna

Romantický / Erotický / Drama / Komedie

Dánsko, 2005, 91 min (Director's cut: 76 min)

Jessica Nilsson

Claus Lykke

spolu s Piráty rozhodně jeden z nejlepších novodobých pornofilmů vůbec.(10.2.2008)

Jeden z prvních tzv. "femine porn", neboli porno pro ženské. Jde o to, že "to" netvoří hlavní náplň filmu, ale přesto je explicitní sex (ikdyž ne tak okatě zabírán) jeho obsahem. Celkem příjmený snímek, hlavně tedy díky roztomilé dánské zpěvačce Gry Bay, která se skutečně odvázala :D. 3*(4.6.2013)

3,5/5 Soft porno romanticka psychologicka anglicky nahovorena danska drama natocena v roztrasenom polodukoumentarnom style dogmy 95.(16.2.2007)

Chápu, že po pornohercích nemůžu chtít žádné velké herecké výkony, ale tyhle byly opravdu tak špatné, že úplně kazily dojem ze všeho... Ale pořád alespoň softporn na úrovni...(1.2.2011)

Průměrný romantický film s podprůměrnými hereckými výkony a pár záběry na ženské vzrušení (které je však zahrané velmi dobře narozdíl od průměrného pornofilmu) a pánské ztopořené "zařízení" :-) Celkově to mohlo být originálnější, ale vzhledem k tomu, že je to nejlepší soft "eroťák", který jsem kdy viděla, dávám tři hvězdičky. (btw. hlavní herečka pěkná, hlavní herec moc namakanej a vůbec ne můj typ - kdyby byl hezčí, mohlo být i víc hvězdiček:-D(14.10.2007)