Reklama

Reklama

Akai misshitsu (heya): Kindan no ôsama geemu

  • USA Red Room
Japonsko, 1999, 68 min

Obsahy(1)

Ako ďaleko by ste zašli, keby vám niekto ponúkol veľký obnos peňazí?
V jednej miestnosti sú zatvorené tri ženy a jeden muž. Sú donútení hrať jednu hru. Ten kto si vytiahne kráľa, určí jednej dvojici úlohu, ktorú musia splniť do určitého času. Akurát táto hra nemá hranice a je v nej možné úplne všetko. Na jej konci musí zostať len jeden hráč, ktorý získa veľkorysú finančnú odmenu. (Astaroth12)

(více)

Recenze (24)

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Hned od začátku je divák se čtyřmi postavami uzamčen v Červeném pokoji, kde netušíme, proč tam jsme, ani s kým tam jsme. Později se ukáže, že všichni čtyři jsou úchylní (my samozřejmě ne, my se jen díváme) a důvod jejich přítomnosti v Červeném pokoji je jasný: soutěží se o deset miliónů jenů... Na můj vkus je Červený pokoj příliš úchylný a mučení je zbytečně konkrétní. Nápad dobrý (leč nepromyšlený do detailu), provedení jednoduché, krvavé a... mokré. Brrr. Mimochodem níže zmiňované Saw mě svého času šokovalo mnohem víc. ()

Schizeus 

všechny recenze uživatele

Pokud jde o snuff filmy, jsem otevřený čemukoliv. Trvalo mi přes dva dny, než jsem stáhl originální znění a další den mě zabralo shánění anglických titulků. Pominu-li tento fakt, objevujeme se v červené čtvercové místnosti, kde několik lidí hraje jakousi podivnou hru. Kdo prohraje, dostane úkol. Zprvu se jedná o líbání, fackování a pod., avšak v průběhu hry se úkoly zdrsňují... Piss, S/M prvky, řezání a podobně jsou zde na denním pořádku. Nedoporučuji ani slabším náturám a ani lidem se slabším srdcem, či podivnou chutí ořechů v ústech... ()

Reklama

Aquarius 

všechny recenze uživatele

Vcelku príjemný filmík, aj keď ocenil by som drsnejšie zobrazovanie nechutností. S výnimkou odkusnutého žaluďa je väčšina vecí len naznačená. Napríklad tú rozbitú žiarovku vo vagíne by som si rád pozrel pekne zblízka, veď o to tu ide. Red Room je totižto normálnym fetish pornom, len s vynechaním hardcore záberov a pospájaný nudným príbehom. Alebo mali byť všetky zábery len zo sledovacích kamier, výrazne by tým stúpla realističnosť snímku, až by som im odpustil tie príšerné dialógy. Pre Japoncov a obecne východoázijcov ešte ďalší tabu-búrací aspekt. 3 ženy (no, ženy...) tu majú výraznejšie navrch oproti jednému (no, jednému... ) mužovi. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Japonské úchylárny moc nevyhledávám, a asi proto jsem byl poměrně překvapen. Film je sice od pohledu dost levný, ale i poměrně zábavný(i kvůli přiměřené délce). Red room je poměrně nechutný ve filmu je močení do pusy, ukousnutej žalud, atd.... No v dnešní době je to už překonaný, ale i tak. Bavil jsem se. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Další Yamanouchiho prasárna non-plus ultra!! Ale každopádně je to zábavné a trocha té psychologie postav nám tam taky pronikla. Sice je to opět dost amatérské, nízkorozpočtové, ty nápady jsou fakt ... hodně sick!! Blití do xichtu, chcaní do huby, znásilnění, zneužití šroubovákem, žárovkou, nekrofilní sex a já nevím co všechno... Celé na pozadí hodně ujeté reality show. Jen pro okrajové publikum a zkušené diváky s japonskými extrémy ... ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama