Studená blondýna s horkou mašlí

(neoficiální název)
  • USA Girls Are for Loving

Závěrečný díl trilogie o dobrodružstvích svůdné agentky Ginger (Cheri Caffaro). Tentokrát najde Ginger nelehkého soupeře ve zkušené kriminálnici Ronnie St. Clair (Sheila Leighton), která chce pomocí tajných informací využít americký zahraniční obchod ve svůj prospěch. Nekalých plánů se dovtípí CIA a najme Ginger, aby problém jednou provždy vyřešila. (J.Connor)

J.Connor

Ono to může teroreticky znít báječně, ale realita bohužel není. Je tam pár dejme tomu vtipných scén (výbuch saní), ale jinak je to šílená amatérština, který tedy mně osobně nepřišla ani nechtěně zábavná. Akce je málo, a to málo je neskonale pomalé a naivní. Vrcholem tak asi měla být hrstka softerotických scén, ale to taky žádná hitparáda není. Celý děj je v podstatě o tom, že se Ronnie snaží unést Ginger, ta se ubrání, pak tam přiběhnou její bodyguardi a hrozně se diví, co se stalo a tak pořád dokola. Zlatej Sidaris. Je to jistě zajímavá trash raritka a nepochybuju, že si celou trilogii pan Schain a paní Caffaro moc užili, mně ale bohatě stačí jeden díl.... v ČR vyšlo neoficiálně s rychlodabingem. ()