XXXorcist, The

Horor / Erotický

USA, 2006, 47 min

Doug Sakmann

K filmu jsem se dostal přes celkem roztomilý název a poster :-), no a když jsem pak zjistil po prvních minutách, že jde tak nějak o porno, které trošku zvráceně parodizuje kultovní horror "Vymítač ďábla", řekl jsem si, že to tedy vydržím až do konce a bez přetáčení :-) .. ve filmu se objevuje celkem známý pornoherec Tommy Pistol (roztomilý nick-name), který co by kněz pojme vymítání démona z jedné dívky velmi hardcorově :-),až jsem si říkal, že by nebylo špatné s tímto stylem si otevřít soukromou praxi a zkoušet to takto dělat i doopravdy (ale jen na mladých pěkných holkách :-D) .. jinak film je sice ryzí porno amatéřina, ale musím uznat, že tam jsou slušné masky a efekty (jak by ne, když to režíroval týpek, který má zkušenosti z Tromy), navíc není to jen laciné péčko, ale je tam i několik "chuťovek" a romantických scének (x-filové na dávení si užijí :-D), a protože film ani není přehnaně dlouhý (necelá hodinka), dá se to zkouknout a nenudit se .. každopádně mě tento film přiměl k tomu, abych se podíval po dalších filmech s Tommy Pistolí :) .. a komu doporučit? učitelům katechismu, knězům a posedlým dívkám :-)!(21.12.2012)

Mě jen mrzí,že to není delší,respektivě,že sejdná jen o jednu scénu,za to kvaltitní. Škoda taky,že Joanna Angel nešlo moc vidět na mejkap. Jinak tento snímek je skvělý tím,že byl udělán schválně tak perverzně. Sliz a vibrátory coby kříže,škoda,že se kněz neudělal i s matkou Joannny ,trochu se s ní zapráší společně s její dcerou. Jinak bez chyby.(3.12.2011)

Atmosféra natrieskanej hororovej kinosály na 18. Brutal Assaulte urobila svoje. Sliz, ktorý má hustotu rozmixovanej hrachovej kaše strieka zo všetkých telesných otvorov a na každú svetovú stranu, farár s ústami plnými hlášok a výbavičkou na poriadne mrd... vymetanie, a v neposlednej rade krátka stopáž, pozdvihli toto klasické péčko na odvážnu, zvrátenú a zábavnú jazdu v jednom. Ortodoxný kresťania sa z toho došablia.(16.8.2013)

Potetované dievča je posadnuté satanom a tak jeho potetovaná matka zavolá potetovaného farára aby vykonal exorcizmus. Ten rýchlo zistí že tradičné modlenie nemá valný efekt, takže sa musí uchýliť k drastickejším a originálnejším vyháňacím metódam a rozhodne sa z nej vyšukať diabla svojim sväteným vtákom. Počas nasledujúcej súlože striekajú zo všetkých otvorov dievčaťa litre chrachovej polievky až to skoro chudáka farára skoro spláchne. K tomu sa neskôr pridá aj drahá mamička a táto potetovaná trojka potom šuká ako bengálske komáre až do vyčerpania. Ani to všetko ale bohvieako nepomôže, zaberú až krucifixy strčené v telesných otvoroch. Slušný pokus o pornoparódiu slávneho exorcistu ktorý síce väčšinu divákov odradí svojou ( aj keď lacnou ) nechutnosťou a neatraktívnymi herečkami, ale kto sa nebojí môže sa pobaviť. Hlavne nech to nepozerajú presvedčený kresťania, lebo sa od posvätnej hrôzy pomiatnu na rozume a budú sa triasť ako vibrátor až do smrti smrťúcej!(26.7.2012)

Forgive me Father because I am about to sin. :-) Poněkud lechtivě pojatá poradie na Exorcistu. Ty lechtivé scénky teda převládají, ale nemyslím si, že by to někdo sledoval jen kvůli nim. 4 hvězdičky za potetovaného kněze a jeho nezapomenutelnou hlášku, kterou jsem napsal hned ze startu. Snad jen mohli vybrat atraktivnější herečky.(16.4.2010)