Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi

Recenze (1 847)

plakát

Hlava 22 (2019) (TV seriál)

Kniha je výborná, film ze 70. let slabší a současný seriál nic moc. Buď jsem se změnil já a už to na mě nepůsobí nebo prostě ten seriál nezachytil to kouzlo, které v knize je.

plakát

sKORO NA mizině (2020) (TV seriál)

Jako asi dobrý, ale to je dnešní herec novodobý dlaždič? Proto takhle se nepíčuje ani na stavbě...

Chlast (2020)

Krásný námět. Typicky dánské zpracování (Dogma), potěšilo. Výhrady mám trochu ke scénáři - námět je sice dobrý, ale jakmile je představena premisa a postavy, tak každému rychle dojde, co se bude dít a jak to skončí. Trochu méně předvídatelnosti by neuškodilo. Vyzdvihnul bych soundtrack, pecka.

plakát

Ted Lasso (2020) (TV seriál)

Odpočinková legrace, povedený komediální seriál. Ke konci už trochu ztrácí tempo.

Bad President (2020)

Nízkorozpočtový projekt, který si vymýšlí, jak se vlastně Trump mohl stát prezidentem. Zase taková sranda to není.

plakát

Avenue 5 (2020) (TV seriál)

A tohle má být vtipné nebo jsem viděl něco jiného?

plakát

Westworld - The New World (2020) (série)

To natáčení muselo být tak drahé, že prostě nezbyly peníze na scénář... jinak si tu impotentní prázdnotu v nablýskaném kabátku nedovedu vysvětlit.

plakát

Zpřítomnělí (2019) (TV seriál)

Pecka. Po dlouhé době seriál, u kterého délka zdaleka nepřevyšuje potenciál tématu a těším se na další sezónu.

plakát

Rodiče - No Sleep (2020) (epizoda)

Vtipná sonda do života tápajících rodičů. Přišlo mi to vtipné i z pozice rodiče, kterou mnoho podobných situací zažil na vlastní kůži. Bohužel každý další díl slabší s důrazem na přehnané situace, které Freeman přehrává a vulgarity, které jsou v mnoha případech neopodstatněné.