Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (1 856)

plakát

Lupin - Série 2 (2021) (série) 

...a skončilo naprosto příšerně.

plakát

Američtí bohové - Série 2 (2019) (série) 

Tahle sezóna se opravdu nepovedla. První jsem ještě nějak zvládnul, ale tohle bylo utrpení. Někdo psal, že poslední 3 díly jsou nejlepší, ale nejsou. Stejně jako celá sezóna jen natahují děj zbytečnou vatou. Nefunguje to a moji oblíbenou knihu (sérii) to jen uráží.

plakát

Američtí bohové (2017) (TV seriál) 

Prostě knížka je skvělá a tohle je sice založené na skvělé knížce, ale to neznamená, že z toho taky nemůže bejt sračka. Sice občas hezká, stylová, temná, ale ve své podstatě většina dílů jsou sračky.

plakát

Zlý časy v El Royale (2018) 

To je přesně takový malý film, jaký mám rád. Temná atmosféra, spousta tajností a překvapení. Přitom se vše odehrává na jednom místě s pár herci. Ale má to atmosféru a to je v tomhle případě hlavní. Mě to stačí. Nepotřebuju akční honičku za půl miliardy, kde je nulová atmosféra.

plakát

WandaVision (2021) (TV seriál) 

Vůbec nevím, co jsem právě viděl. Jako je to zajímavé, ale když poslední věc od Marvelu, co jsem viděl, byli první X-Men, tak asi nejsem cílovka :D

plakát

Dámský gambit (2020) (TV seriál) 

Bohužel mě to nechytlo a nebavilo. Sice šachové scény jsou udělané skvěle - ale ten příběh okolo prostě netáhnul. Ten covidový rok byl tak slabý, že i tohle se stalo hitem...

plakát

Hlava 22 (2019) (TV seriál) 

Kniha je výborná, film ze 70. let slabší a současný seriál nic moc. Buď jsem se změnil já a už to na mě nepůsobí nebo prostě ten seriál nezachytil to kouzlo, které v knize je.

Ovládací panel
47 bodů

Reklama

Reklama