Snuff 102

Argentina, 2007, 105 min

Mladá argentinská reportérka píše článek o snuff filmech. Tedy o filmech, které zobrazují reálné mučení, znásilňování a vraždění lidí. Pátrání po těchto filmech a lidech, kteří je točí, se jí ovšem stane osudným. Sama se totiž dostává před kameru jednoho sadistického režiséra. (Sesshoumaru)

Profík

Nechápu zdejší až pětihvězdičkové hodnocení. Za co ?? Nápad rozhodně není špatný, ale ten způsob vyprávění? Kamera neskutečně příšerná, neříkám, že bych chtěl z těch nechutností vidět víc, ale šlo to udělat jinak. A scénář kulhal taky. Snad jen konec byl poměrně solidní z ranku rape and revenge, ale to nezachrání ostatní bídu. 35%. ()

barker3040 odpad!

Čekal jsem, že budu hodnotit celkem vysoko, ale opak je pravdou. Nebavilo mě absolutně nic.M muzika sice depresivní, ale po čase začne hodně otravovat. a posledních zhruba dvanáct minut až trapné. Radši si dejte Pásky z Poughkeepsie. ()

Kaylar

Jak lze již ze samotného názvu filmu usoudit, nemůžeme očekávat příběh z pera Rosamunde Pilcher. Tvůrci se nadmíru vyřádili v množství extrémně nechutných scén a míra brutality zde praktikovaná je skutečně nadprůměrná. Snímek je určen a může zaujmout pouze otrlé diváky, které hned tak už něco v kinematografii nepřekvapí a kteří vyhledávají netradiční podívanou specifického subžánru. V rámci snuff filmů, které jsem měla možnost vidět, se jedná o film, který si zapamatujete... no, na místě ani jedné z obětí bych se ocitnout rozhodně nechtěla!!! Ta bezmoc dívek na jedné straně a odosobněnost a snad i jakoby lhostejnost mučitele na straně druhé jsou opravdu zapamatovatelné. ()

mdf odpad!

K tomuhle filmu,jestli se to dá takhle vůbec nazvat, fakt není co dodat.ULTRA NUDNÁ HOVADINA A ZTRÁTA ČASU.čtu tady některé recenze(,někdo to nazývá i povedený horor a někdo těm,,co tady píšou,jako třeba já,že je to brak největšího kalibru....že jsme ten film nepochopili),takže víc nemá smysl psát........ ()

pesota

no na mě docela hodně pomalý (nudný) začátek. Málo detailů při mučení, čekal jsem více. Jinak fotky, kecy o morálce a hranicích paráda. Hudba se mi líbila ()