Snuff 102

Argentina, 2007, 105 min

Mladá argentinská reportérka píše článek o snuff filmech. Tedy o filmech, které zobrazují reálné mučení, znásilňování a vraždění lidí. Pátrání po těchto filmech a lidech, kteří je točí, se jí ovšem stane osudným. Sama se totiž dostává před kameru jednoho sadistického režiséra. (Sesshoumaru)

Urukhaj98

Přiznávám, že na Snuff 102 jsem koukal jen z hecu. Bylo to v absolutně příšerné kvalitě obrazu, ve Španělštině a bez titulků. Ono to ale tolik nevadilo, protože pochopit příběh, kde se mluví asi 10 % času a zbytek se skládá z mučících scén nebohých obětí jednoho úchyla (nebo možná dvou, už fakt nevim), nedá tolik práce. Každopadně se jedná o film jen pro fanoušky podobných ujetostí. Nikomu jinému to vážně nemá co nabídnout. 1/10 ()

filipes.lu

Brutalita, nechutnost a zvrácenost. Na tenhle film koukne minimální množství lidí, který lze pravděpodobně rozdělit na tři tábory. Jeden z nich o filmu bude básnit s pocitem blaženosti, jelikož se díky dekadentnosti snímku stane na chvíli zajímavým mezi svými společníky, i když bude na film prskat a pravděpodobně si z něj stejně odnese pouze vizuální stránku, která je prostě a znovu opakuji-brutální. Druhá skupina film shlédne, aby věděla o co jde a s rozdílnými pocity buď film uschovají a nebo ho navždy vymažou z hlavy. /tedy spíš se o to pokusí, finálním výsledkem si jistý nejsem/ A třetí přemýšlí...přemýšlí už v průběhu celého snímku. To je totiž ten důvod, proč jsem film neohodnotil odpadem, ale čtyřmi hvězdami. Nejde o povrchní téma, je to všechno složitější, než se zdá a bez keců přiznávám, že i já jsem se v celém kontextu asociací, myšlenkových mostů a zasazování do reality unavil a daleko jsem se nedostal. Možná jsem na to moc jednoduchej, možná na to nebyl zrovna vhodný den a možná, že o tom raději nechci do podrobna přemýšlet, protože ve finále bych se taky doma mohl zamknout a jediným kontaktem s okolím by bylo otevřené okno při cigáru. O tomhle tahle bestialita je. O tom, co se děje venku (potažmo doma). O tom, že všichni bez rozdílu spadáme do určitého stupně vyvoje společnosti a o tom, jestli je zrovna aktuální stav udržitelný, nechť si každý udelá závěr sám. Možná by měla děsit i otázka: Proč jsem si to pustil? Je to v pořádku? Nebo jsem jen dalším hnacím článkem té mašinérie venku? A možná, že v tom hledám moc a někdo to natočil, jenom aby se tomu ostatním zvedal kýbl...i to je možný... ()

Polnoch

Nechápem ľudí, ktorí tu opisujú nejakú brutalitu a nechutnosť. Podľa mňa bola nechutná akurát tak kvalita. Ja osobne som tam skoro nič nevidel, ale beriem, možno niekoho dokáže znechutiť aj červený pixel (pravdepodobne reprezentujúci krv). Toto je len jeden z mnohých prvkov poukazujúcich na vrcholný amaterizmus, v ktorom sa táto nešťastná snímka nesie. Dávam tomu ale jednu hviezdu vôbec za odvahu niečo také amatérske a nekvalitné vypustiť do sveta. ()

Veronica27

Myslela jsem si, že mě tohle posadí na zadek, ale spíše mě to donutilo vstát a jít si udělat kafe, abych neusla. I po delším úseku se nic nezměnilo a kamera hrozná. Takže moje natěšenost, byla zbytečná. ()

bakeero odpad!

Pod pojmem "shit" si od nynějška budu představovat konkrítně tento film. Ultraamatérská slátanina, která ničím nepřekvapí. A netěšte se ani na exploitation záběry - jsou tak nekvalitní, že vlastně není nic vidět. ()

Amynka

Po přečtení úvodních titulků,že scény mučení jsou reálné, jsem si řekla,co to je za nesmysl?Vždyť tohle má být fake snuff,vlastně film-horor a né skutečný záběry mučení...o to já fakt nestojím..a vzápětí mi došlo o co tu jde..mučení lidí bude nejspíš fake,ale zvířat očividně ne!!!Hned, jak naběhla scéna s opicí ,jsem film zhnuseně vypla!!!!Doprdele!!!!!!Klidně si všichni nadávejte na Srpski film,ale ten neobsahuje reálný mučení, aby měl status nejkontroverznější film....to je fuk..Každopádně tohle je varování pro všechny,co stejně jako já, nemaj potřebu ve filmu vidět skutečný zabíjení zvířat..Tady to nejspíš nebude jako v Cannibal Holocaust,kde je zabily kvůli filmu a jsou to jen nejspíš záběry z nějakejch dokumentů nebo tak něco,ale stejně!!!Jsem fakt nasraná,protože na tenhle film jsem byla fakt zvědavá..škoda!! ()

Shanen29

Snuff 102 není dobře natočený snímek a brutalita zas tak velká není,jelikož jsem čekal větší realičnost,což je daný základ u snuffu,kamera je místy velmi špatná s filtry,které vedou k tomu,že nic moc není vidět a fake-snuff je tím omezen.Z filmu bylo cítit,že scény byly do filmu uměle tlačeny v sestříhaných sequencích a bizardnost a krutost byly zcela utlumeny.Velmi slabý film a hodně jsem byl zklamán.Bohužel. ()

Soubi odpad!

Tvůrcům asi není jasné, že míra reálnosti a brutality je pouze jeden z mnoha faktorů, které tvoří atmosféru tohoto subžánru. Snuff 102 je zbytečný počin, jehož hodnota nepřesahuje cenu pásek, na které byl natočen. ()

rob_troy

JEN PRO NEJOTRLEJŠÍ DUŠEVNÍ PSYCHOPATY A NEJSILNĚJŠÍ ŽALUDKY MEZI DIVÁKY!!!! Pokud vás neodradila první věta, tak si stejně rozmyslete, jestli chcete tento komentář číst, neboť obsahuje hodně spoilerů a popisů EXTRÉMNĚ NECHUTNÝCH scén z filmu. Pořád čtete? :-) Ihned pro začátek byste si měli říct, zda opravdu stojíte o to, abyste se postavili před film s podobnou tématikou. Je to ta nejdůležitější věc. Jestli vaše psychika (a že se o ní jedná v tý nejpodstatnější části) není dělaná pro podřezávání jateční zvěři, krájení lidských těl pilkou, zarážení hřebíku do ženských prsou, přímý prořezání hrdla chlápka a sledování, jak se z toho velkýho otvoru valej litry krve, nebo na týpka, kterej sváže 3 holky a všechny je postupně zlikviduje, tak film vynechejte, protože tohle všechno tam je. Rozepisovat všechny další odpornosti, který tenhle OPRAVDU BRUTÁLNÍ a NECHUTNEJ film obsahuje, by bylo jen zhoršení stavu, ze kterýho se ze sledování nacházím. Na sledování by vám nepomohlo ani celý plato antidepresiv, jelikož tohle má jedinej smysl, najít vaše nejhlubší pocity a totálně je zlikvidovat. Nerad bych vám před sledováním cokoliv znechutil, ale rád bych jen připravil NEPŘIPRAVENÉ diváky a že to jsou nejspíš všichni. ŽENY by si film ROZHODNĚ NEMĚLY POUŠTĚT. Dívat se na neukojenýho týpka, kterej těhotný ženský obříma štípačkama stříhá prsty na rukou, těžkýma botama jí šlape (spíše dupe největší možnou silou) na těhotný břicho, dokaď ho nesrovná a nevytečou z ní sračky, no, s tím se člověk hned tak nesrovná. Při některých sestřihlých scénách jsem měl opravdu velikej problém koukat dál, nebo nepřivřít oči. A nestyděl jsem se za to, jelikož to není žádnej lacinej horror, u kterýho zavírá oči vaše holka. Kdyby viděla něco alespoň z 10ti% podobnýmu tomuhle, seřve vás, uteče od vás a zbytek života stráví s post-traumatickou psychickou poruchou na nějaký klinice. Je docela dost závažná věc, že se někdo vůbec pokusil splácat něco takovýho dohromady, jelikož je hranice všech extrémů, odporností a necenzurovaném násilí na bezbraných lidech tímto dávno překonána a to MAXIMÁLNÍ silou. Pokaď někdo psal, že film nedokoukal do konce, tak ho samozřejmě nikdo nemůže považovat za sraba, protože málo je někdy hodně a tady se jedná o MAXIMUM všeho (ne)lidsky možnýho. Pokud na konci tohoto filmu někdo skončí s úsměvem, nebo dokonce řekne, že se mu to líbilo, měl by zvažovat co nejrychlejší možnou hospitalizaci v ústavu pro duševně chorý a nemocný lidi. Hodnocení je ovšem věc druhá a jestli dá někdo 1 nebo plný počet hvězd, to je na něm, o jeho úchylkách to (doufám) nic vypovídat nebude. A jelikož je v současný době film hodnocen 116ti uživateli, nejspíš o něm větší část populace neví, nebo si na něj netroufla. Na závěr lze jen řici, že slovo ODPORNÝ, ZVRÁCENÝ a ÚCHYLNÝ nabrala naprosto jinou váhu než doposud a že byla tak na úrovni 0,01%. Pokud se teď chvějete nedočkavostí a kapou vám z pusy sliny, tak jen do toho, nebudu vám bránit. Film je místy faktická nuda, ale v některých byste to za tu nudu radši vyměnili mrknutím oka. Film po dodívání úspěšně mažu a už ho NIKDY nechci vidět. To si radši najděte sólo video z ruských piteven a ty vás snad uspokojej, protože tenhle "snímek/film" nemá žádný význam, tudíž není nutno o jeho existenci vědět. Jdu si dát čaj s mlíkem a pokusím se změnit tu nicotu v hlavě, kterou momentálně mám. () (méně) (více)

Olafson

Ve filmu uvidíme nejdříve snuff č. 100 a snuff č. 101 (s tím snuffem 102 je to nakonec složitější), asi proto, abychom měli trochu představu, o čem vlastně problematika pojednává, přičemž ale taková neúcta k lidskému životu a integritě lidského těla, jaká je prezentována v tomto filmu, se hned tak nevidí (alespoň já jsem nikdy sadističtější film neviděl). Pokud přijmeme myšlenku, že pornografický film je poctivější a reálnější než film erotický, pak snuff by měl být logicky poctivější a reálnější než horor. Film nám poměrně okatě říká, že jsme v některých záležitostech cenzurováni pro naše dobro a dává nám vhled do toho, jak to vypadá, když cenzurováni nejsme, přičemž chápu, pokud u někoho zafungovala "autocenzura", a film nedokoukal do konce, protože je to docela rozumné a pochopitelné řešení. Film se zamýšlí i nad obecnou hodnotou lidského života, forma, kterou volí je samozřejmě naprosto extrémní. Střídání černobílého a barevného obrazu je zlomyslně uděláno tak, aby to horší bylo naopak vidět v barvě. ()

muti

je to divne zostrihane, je tam par zaujimavych napadov mucenia ktore nie su dotiahnute, inac nema vrah ktovieaku fantaziu ;) hudba je strasna, som to pocuval na 5% zvuku, mne kazila dojem miesta kde sa film odohraval, nebolo to ziadne nahravacie studio ale osamela ruina v strede lesa, tak keby to bolo bez tej zlej hudby bolo byt to snad lepsie. ()

Lukinek.cz

This is HardCore. Abych bych byl upřímný, tak z toho filmu mám celkem divné myšlenky. Film nemá žádný děj, prostě jen krev a brutalita. Osobně mi to jednou stačilo. Dávám 45 %. Doporučit mohu jen magorům, kteři ujíždějí na brutalitě. ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Primitívny amatérsky snímok, bez žiadneho významu, tmavé, rozmazané scény a dementná hudba. Mladá generácia dementov však samú seba považuje za to okrajové publikum a verí, že chápe snímok. ()

Unrealik odpad!

Jen jsem to během pár minut proklikal. Scéna mě nezaujala žádná. Vizuální a zvukové zpracování mi přijde příšerné. ()

montel

Tři ženy, jeden maskovaný muž, jedna místnost. V té se odehrává velmi brutální mučení až do hrozivé smrti. Útočník si vše nahrává na kameru. Tak vzniká snuff...Nemám moc rád tyto filmy bez souvislého děje a už vůbec ne, když je to natočeno příšernou kamerou (možná to byl záměr), doplněné o debilní nezáživnou hudbu s nějakým nevkusným řvaním. Film obyčejného diváka jistě bude šokovat o tom není pochyb, protože otřesných až zvrácených záběrů je tam dost. Stejně to na mě ale nijak věrohodně nepůsobilo, když už přišlo něco, co divák nikde jinde neviděl, bylo vše zamaskováno tmou, stíny, střihy atd. Po Srbském filmu jsem viděl toto a protože mě tyto filmy nijak nezaujali, dávám od nich na nějakou dobu ruce pryč. Jednu hvězdu dávám za odvahu. 20% ()

Kletus odpad!

Pomineme-li naprostý amatérismus, neadekvátní brutalitu, otřesnou(ale opravdu otřesnou) kameru, idiotské osvětlení scén a přetaženou stopáž (téměř 2 hodiny), tak děj...POČKAT!!! On tam vlastně žádný děj nebyl, takže naprostá zbytečně dlouhá, strašně natočená, brutální přesto totálně nudná zvrácenost. 0/10 ()

Pokri

Film sledujúci jeden hlavný cieľ - šokovať. Pár brutálnych scén je fajn, ale po čase ma ich sledovanie začalo vo všeobecnosti nudiť. Dej je mimoriadne jednoduchý, nie je to ani hraný snuff, len amatérsky horor o existencii snuffu. Bohužiaľ, nezáživný a predvídateľný. Navyše bez výraznejšieho posolstva. Niektoré zvrátené filmy (Nekromantik, Thanatomorphose, Ľudská stonožka) to zas kompenzujú originalitou, tento medzi ne nepatrí. ()

sun.eagle

poprvé co nebudu hodnotit. Ono není co hodnotit. Já totiž nic neviděl, mam rád extremní kinematografii, a sem tam se podívám na totální uchylarnu, ale když už na ní podívám tak chci něco vidět. Ano je to asi brutálnější- chápej detailnější- než zvrhlosti jako August underground série, Dosalja (Korea), Srpski Film nebo Cannibal Holocaust ale tady to oproti zmíněným s kamerou fakt přehnaly, až si začínám myslet že to točili kalkulačkou z tržnice. ()