Lumaban ka, Satanas

• angličtina The Killing of Satan
všechny plakáty
Filipíny, 1983, 90 min

Campbell

Další neuvěřitelně bizarní a stupidní záležitost od Filipínců, kteří v dávných letech produkovaly neuvěřitelný šílenosti. Tohle je jedna z nich. Upřímě nebudu říkat že jsem film pochopil, on snad ani pochopit nejde. Jeden chlápek má kouzelnou tyč a útočí na něj různá monstra. Je to bizarnost je to stupidní ale díky tomu že se tu neustále něco děje tak se člověk nenudí. Další věc jsou masky které jsou sice levné ale působí poměrně slušně. Béčko na jedno zkouknutí. Mezi lepšíma Filipínskýma bizarnostma ale nemá šanci. ()

corpsy

Mlsný plagátik, rozporuplné recenzie, nejaký ten šotík pred skuknutím, že do čoho idem. Vlastne som zlízol, čo som zlíznuť chcel a vyššie spomenuté aspekty sa vlastne zakladajú na realite ( ani plagát veľmi neklamal, aj recenzie a hodnotenia sú presne na balanc ), ale akosi som už po hodine chcel, aby to čím skôr skončilo. Je to absurdne znejúci výkrik do multižánrového sveta, kde sa pohybujú tvorcovia, ktorí nekladú pri písaní a točení filmov veľa otázok. Občas to dopadne dobre a vznikne kultovka. Občas ale nie. ()

gumli

Smiešna rozprávka pre dospelých,bizarná a amatérska.Aj keď je to veľmi hlúpy film,je to veľká sranda.Obrovské padajúce balvany z polystyrénu,gumené hady,smiešne bitky,dokonca aj karate a kung fu,čarodejná palica ktorá dokáže všeličo možné aj nemožné,nájdu sa aj nahé baby,všetko domorodé Filipinčanky,no a hlavne neuveriteľne hlúpy a smiešny Satan.Takéto filmy by sa asi nemali hodnotiť,pretože je to odpad ale zároveň aj veľká sranda,nuda v žiadnom prípade. ()