Reklama

Reklama

Once More, with Feeling

Obsahy(1)

Victor Fabian (Yul Brynner), geniální skladatel a dirigent, a také kariérista a egoista, jakému ve světě není rovno. Žádný div, že jeho ženě Dolly (Kay Kendall v poslední roli krátce před předčasnou smrtí) dojde trpělivost, když Victora nachytá s mladičkou pianistkou. Následuje několik o hlavu rozbitých desek s nahrávkami velkého skladatele, prokopnutá harfa pani Fabianové a průlet pár svršků oknem na ulici, načež se Dolly promptně odstěhuje.
Victor zjišťuje, že bez Dolly není schopen pracovat. Nácvik jím vedené filharmonie stagnuje a počet hudebníků, kterým dirigent během zkoušky rozmlátil jejich vlastní nástroj o čelo, se nebezpečně zvyšuje. Ve snaze zachránit situaci vstupuje na scénu Fabianův agent Max Archer (Gregory Ratoff). (dopitak)

(více)

Recenze (2)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Ani ryba, ani rak. Tuhle konverzačku si umím představit jako divadelní hru (však se taky na Broadwayi hrála), ale přes veškerou snahu zúčastněných, výrazný přízvuk Brynnera a ještě výraznější Ratoffa jsou tím jediným (a nechtěným), čemu se lze usmívat. Chladný pistolník Chris a milovník hudby a žen Victor v jednom roce? To nejde dohromady. Dobrá je jen Kay Kendall, nešťastná to herečka, která několik měsíců po natáčení podlehla leukémii, bylo jí 33 let... ()

Reklama

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • O roli Chestera se ucházel John Breslin. (Cheeker)

Reklama

Reklama