Reklama

Reklama

Nick Nolte: No Exit

(festivalový název)
  • USA Nick Nolte: No Exit
Trailer

Obsahy(1)

O Nicku Noltem je známo, že patří mezi herce, kteří „mají koule". Přesvědčit se o tom můžete i v netradičním portrétu od režiséra Thomase Thurmana, který se ve své tvorbě zaměřuje na pozoruhodné postavy americké filmové historie i současnosti. V případě charizmatického herce, širšímu publiku známého především z filmů Mys hrůzy nebo Pán přílivu, se režisér úmyslně vyhnul konvenční formě portrétního dokumentu s mnoha ukázkami z filmů a glorifikujícími ódami ze strany kolegů. Thurman naopak přiměl excentrického herce, aby sám sobě pokládal otázky poodkrývající pravou podstatu jeho osobnosti. Nolte-novinář nezná rozpaky a táže se přímo na tělo, zatímco enfant terrible ve druhé, „hvězdné" podobě odpovídá bez příkras a s nebývalou otevřeností. Originální studie zaujme i neméně upřímnými názory Nolteho kolegů a přátel Bena Stillera, Jacqueline Bissetové, Paula Mazurského, Rosanny Arquetteové či Barbary Hersheyové. [MFF Karlovy Vary 2008] (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

thanks 

všechny recenze uživatele

velice zajimave pojaty dokument o NIcku Nolte. Nick Nolte se pta sam sebe, poklada sam sobe osobni a intimni otazky...doplnené o komentáře B.Stillera a Mazurskyho a jinych ()

bassator

všechny recenze uživatele

43rd KVIFF 2008 - OFFICIAL SELECTION - OUT OF COMPETITION - Hlavní program - Mimo soutěž, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 2.04/95 ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama