Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmý film ze série 9 @ Night zobrazuje křehká přátelství, rodinné problémy a konkurenci, ale i solidaritu mezi čtyřmi ženami pracujícími v sexuálním průmyslu v Tenderloinu, čtvrti San Franciska známé svou vysokou kriminalitou. Zároveň sleduje individuální počínání každé z nich, jejich lásky i podvody. Petite (Diane Gaidry) se snaží udržet svůj vztah s kulečníkovým podvodníkem. Jane (Marianne Heath) pracuje jako striptérka, zatímco její matka Lou (Brette McCabe), závislá na heroinu, pracuje jako prostitutka v ulicích. Všechny příběhy spojuje postava Francescy (Gabriela Maltz Larkin). (urzug)

(více)

Zajímavosti (4)

  • Premiéra filmu proběhla v říjnu 2005 na festivalu v Mill Valley. (urzug)
  • Na začátku filmu se objevuje básník Phil Berkowitz (Teddy Weiler), který mluví o konci světa a tvrdí, že je mrtvý. Jeho postava se v jednom z předchozích filmů série 9 @ Night, Stroke (2000), skutečně po pádu z přístavního mola utopila. Režisér Rob Nilsson k tomu uvedl, že nevěří na duchy, ale interpretaci scény nechává na divácích. (urzug)
  • Film byl věnován Edwinu Johnsonovi, který ztvárnil v předchozích filmech série 9 @ Night roli bezdomovce Johnnyho, a který zemřel několik měsíců před jeho premiérou. (urzug)

Reklama

Reklama