Maye je divadlo vším, pro herectví je ochotná obětovat snad cokoliv. A rozhodně by mohla mít šanci na úspěch, jelikož i zkušení herci v ní rozpoznávají velký talent. Stačí ale samotný talent a odhodlání k překonání nástrah osudu? A že jich není málo. (umisk)

Monoxid

1. Poznamenám, že před sebou vidíte perfektní důkaz toho, jak marné je toužit dočkat se konce stále vycházející předlohy pro již uzavřený seriál. Nebo konkrétně v případě takovéhoto čistého shoujo žánru, dočkat se nějakého posunu v romantické zápletce. Ta manga je starší než já (!!!) a pořád není dokončená :D, takže přestože mě seriál zaujal a neúplný závěr mě nepříjemně překvapil, když teď zjišťuju, jak to s přelohou je, jsem vlastně ráda, že to tvůrci skončili tak, jak to skončili. 2. Zabíjení času tímhle seriálem jsem moooc užila. Old-school animace, příjemná hudba; dějovou linku včetně vlastností hlavních postav si můžete dosadit do tisíce dalších anime. Ale ta holka má asi vážně opravdový herecký talent. I přes její protivný hlas jsem z ní nespouštěla oči a nechala se zatahovat do jejích emočních výkyvů. Obzvlášť tehdy, když byla scéna stoprocentně předvídatelná, ale Maya zmateně vykulovala oči, jsem byla napjatá jak při sledování Jurskýho parku. ()